Kolejny soundbar od Samsunga

Kolejny soundbar od Samsunga

Kolejny soundbar od Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2014 15:12

Samsung HW-H450 to kolejne urządzenie z rodziny sprzętów poszerzających możliwości audio telewizorów. Najnowszy model to bezprzewodowy system, w którego skład wchodzą listwa głośnikowa oraz aktywny subwoofer. Telewizor łączy się z soundbarem bezprzewodowo za pomocą funkcji TV Sound Connect. W ten sposób unikamy nieestetycznej plątaniny kabli i problemów z podłączaniem systemu.

Za jakość dźwięku odpowiada wzmacniacz cyfrowy Crystal Amplifier Plus, oferujący dźwięk w jakości HD. Ta technologia generuje czysty dźwięk poprzez podwójne jego filtrowanie, w taki sposób aby brzmiał dokładnie tak, jak na żywo. Łączna moc muzyczna to 290W. Dodatkowo, dostępna w urządzeniu funkcja Smart Volume reguluje i stabilizuje poziom dźwięku, zapobiegając jego nagłym drastycznym zmianom, np. między wyświetlanymi scenami filmu lub w czasie bloków reklamowych.

Soundbar połączymy także z urządzeniami mobilnymi na których przechowujemy pliki audio. Muzykę można także przesyłać ze smartfona, innych urządzeń obsługujących Bluetooth lub zewnętrznej pamięci USB. Funkcja Bluetooth Power On umożliwia bezprzewodowe uruchamianie soundbara przy użyciu smartfona. Dodatkowo, dzięki autorskiemu rozwiązaniu Bluetooth Hi-Fi Codec, strumieniowany dźwięk zachowuje wysoką jakość.

Cena: 1500 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)