Kolejny rewolucyjny pomysł Samsunga?

Kolejny rewolucyjny pomysł Samsunga?

Kolejny rewolucyjny pomysł Samsunga?
31.07.2014 09:01

Coraz więcej wskazuje na to, że flagowy smartwatch Motoroli niebawem nie będzie już jedynym zegarkiem na rynku, wyposażonym w wyróżniający się, okrągły wyświetlacz. Jak informuje ekipa portalu MobileGeeks.de, Samsung złożył wniosek o przyznanie patentu na projekt aż trzech gadżetów korzystających z ekranów tego typu.

Oczywiście sam fakt załatwienia kilku formalności i sporządzenia paru szkiców nie oznacza jeszcze, że gadżety, o których usłyszeliśmy za sprawą wycieków rzeczywiście znajdą się niebawem w sprzedaży. Niemniej taki, a nie inny ruch koreańskiego giganta sugeruje, że ciepłe przyjęcie przez rynek zegarka Moto 360 skłoniło go do zaprojektowania serii własnych smartwatchy o podobnym wyglądzie.

Każdy z nich ma zostać wyposażony w system obsługi gestów odczytywanych przez kamery umiejscowione na ich bransoletkach oraz port ładowania, znajdujący się w bezpośrednich okolicach ich klamry. Na tym niestety kończy się nasza wiedza na temat możliwej specyfikacji zegarków.

Tak jak to już często bywa, doniesienia Mobile Geeks pozostawiają bardzo szerokie pole do spekulacji, dotyczących choćby bazowego OS-u gadżetów. Bez względu na to, czy zostaną one oparte na platformie Android Wear czy Tizenie, zwiększenie różnorodności na rynku to zawsze dobra wiadomość dla potencjalnych nabywców.

Miejmy nadzieję, że niebawem dowiemy się czegoś więcej na temat faktycznych planów Samsunga. Poniżej garść szkiców, do których dotarła ekipa MG:

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)