Kolejne statywy Slik na rynku

Kolejne statywy Slik na rynku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.02.2012 15:04, aktual.: 04.08.2016 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oferta japońskiej marki Slik została rozszerzona o kolejne nowości. Tym razem są to 3 i 4-sekcyjne statywy z serii PRO EZ dostępne już na polskim rynku.

*Oferta japońskiej marki Slik została rozszerzona o kolejne nowości. Tym razem są to 3 i 4-sekcyjne statywy z serii PRO EZ dostępne już na polskim rynku. *

Wszystkie statywy z serii PRO EZ posiadają trójpozycyjną regulację kąta ustawienia nóg, pozwalającą na robienie zdjęć pod dowolnym kątem. Wyposażone zostały one w zatrzaskowy system blokowania sekcji nóg, gumowe zakończenia, poziomicę i szybkozłączkę.

Wielofunkcyjna głowica SH-707E, umożliwiaja łatwą obsługę w jednoczesnym ustawieniu obrotowym oraz pochyłowym. Dodatkowo dwuosiowa poziomica występująca w tych modelach pomaga zwiększyć stopień dokładności ustawienia aparatu podczas fotografowania. 4-sekcyjny statyw SPRINT PRO EZ również posiada cechy wymienione powyżej. Różni się on tylko specyfikacją techniczną i poziomicą, która w tym wypadku jest standardowa. Z kolei model PRO 340QF wyposażony został w olejową, 3-kierunkową głowicę 504QF II, która jednocześnie zapewnia możliwość indywidualnego ustawienia obrotu oraz pochyłu. Pozwala przy tym na robienie zdjęć i przede wszystkim video filmowanie pod dowolnym kątem, a płynność obrotu gwarantuje stabilny obraz.

Ostatnia z nowości wprowadzonych na polski rynek to 4-sekcyjny statyw SPRINT 150 z głowicą kulową SBH-150DQ, rekomendowany dla lustrzanek cyfrowych i analogowych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)