Klimatyzatory Sharp - przygotuj się na wysokie temperatury

Klimatyzatory Sharp - przygotuj się na wysokie temperatury

Klimatyzatory Sharp - przygotuj się na wysokie temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.04.2013 08:12

W 2013 roku oferta klimatyzatorów Sharp wzbogaciła się o kolejne modele: AY-XPC9PHR/AY-XPC12PHR oraz AY-XPC9PSR/AYXP12PSR.

Nowe urządzenia proponowane przez firmę Sharp posiadają m.in.: inteligentny system nadmuchu powietrza - kierowane jest ono pod innym kątem w trybie chłodzenia oraz pod innym w trybie grzania. Dzięki temu latem klimatyzator szybciej ochładza pomieszczenie, zimą czujemy ciepło od stóp i nie odczuwamy bezpośredniego nawiewu gorącego powietrza wprost na siebie.

Modele AY-XPC9PHR/AE-X9PHR oraz AY-XPC12PHR/AE-X12PHR oferują użytkownikom tryb wietrzenia, który usuwa zanieczyszczone powietrze z pomieszczenia oraz tryb Full Power - bardzo silny nadmuch schłodzonego powietrza. Nowością w klimatyzatorach wprowadzanych do oferty Sharp w 201. roku jest tryb Multi Space, umożliwiający rozprowadzanie chłodnego bądź ciepłego powietrza na większej przestrzeni i do wielu pomieszczeń.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dodatkowo, posiadają też nową funkcję Self-Clean, automatycznie czyszcząca urządzenie. Jak zapewnia producent, nowe modele Sharp mają też ciszej pracować, poprzez zastosowanie nowych rozwiązań w układach mechanicznych i elektronicznych. Podobnie jak wszystkie klimatyzatory firmy Sharp, nowe modele wykorzystują naturalny ruch powietrza, zwany "efektem Coanda", zapewniający równomierne schłodzenie lub nagrzanie pomieszczenia bez nieprzyjemnego uczucia chłodu bądź ciepła.

Klimatyzatory Sharp wyposażone m.in. w różnego rodzaju filtry oraz technologie Plasmacluster, która bazuje na procesach oczyszczania zachodzących w naturze - produkuje ona czynniki oczyszczające: jony ujemne i dodatnie.

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)