Klasyka powraca: "Diablo: Hellfire" dostępne za darmo na GOG.com

Klasyka powraca: "Diablo: Hellfire" dostępne za darmo na GOG.com

Klasyka powraca: "Diablo: Hellfire" dostępne za darmo na GOG.com
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.06.2019 10:34

W sklepie GOG.com pojawił się właśnie dodatek do "Diablo". "Helfire" jest dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich osób, które kupiły podstawową wersję gry. Podobnie jak "Diablo" również dodatek został przystosowany do współczesnych komputerów.

Pierwsza odsłona kultowego "Diablo" dostępna jest po latach ponownie w sprzedaży za pośrednictwem GOG.com od 7 marca 2019 roku. Do tej pory mogliśmy nabyć jedynie podstawową wersję gry, bez dodatku "Hellfire", jednak teraz Blizzard zgodził się na bezpłatne udostępnienie rozszerzenia dla wszystkich graczy, którzy kupili "podstawkę".

"Diablo: Hellfire" na GOG.com

"Diablo: Hellfire" wymagało oczywiście usprawnienia i przystosowania do nowych komputerów, czym zajął się GOG podobnie, jak w przypadku podstawowej wersji. Dodatek wprowadza do gry nową postać - mnicha oraz wątek fabularny skupiający się wokół demon Na-Krulu. Przemierzając kolejne poziomy Krypty mamy możliwość zdobycia nowego ekwipunku, nowych umiejętności i zaklęć oraz ostatecznie pokonanie Na-Krulu.

Rozszerzenie do "Diablo" zostało przygotowane przez studio Synergistic Software i miało swoją premierę w 1997 roku. Co prawda fabuła i historia opowiedziana w dodatku nie wchodzi do kanonu uniwersum "Diablo", jednak gracze bardzo pozytywnie wspominają rozgrywane przygody.

Warto również przypomnieć, że na GOG.com trwa teraz Summer Sale Festival i "Diablo" wraz z dodatkiem "Hellfire" możemy kupić z dodatkym 10% rabatem, za niecałe 32 zł. Na wyprzedaży znalazły się również inne wartościowe tytuły, które starsi gracze mogą doskonale pamiętać, w tym "Warcraft I & II Bundle" od Blizzarda. Warto też zwrócić uwagę na nowości, które znalazły się na letniej wyprzedaży, a wśród nich: "Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition" - 40%, "Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition" - 60% czy "Dying Light: The Following – Enhanced Edition" -70%.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)