Kenwood kMix - czajniki w stylu retro

Kenwood kMix - czajniki w stylu retro

Kenwood kMix - czajniki w stylu retro
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.06.2012 10:24

Czajniki marki Kenwood to produkty dla osób, które zdecydowały się urządzić kuchnię w stylu retro. Taki czajnik nie tylko zagotuje wodę na herbatę, ale będzie także dopełnieniem aranżacji nawiązującej do dawnych lat.

Coraz częściej z sentymentem patrzymy w przeszłość i tam szukamy inspiracji podczas urządzania mieszkania. Nowoczesnym aranżacjom często zarzucamy chłód, nudę i brak „duszy”. Kto pragnie mieć wnętrza przytulne, przypominające często obrazy z dzieciństwa, niejednokrotnie decyduje się na styl retro. Jednym z pierwszych pomieszczeń, które zwykle decydujemy się tak urządzić, jest kuchnia. W dzisiejszych czasach bez problemu znajdziemy meble i duże AGD –. lodówki, piekarniki, kuchenki - nawiązujące wyglądem do wyposażenia, którym cieszyły się nasze matki i babki. Z małymi urządzeniami nie jest już tak łatwo, na przykład z czajnikami. Przeważają te o nowoczesnej formie, chromowane, które w takiej kuchni stanowiłyby niemiły stylistyczny zgrzyt. A jeśli chodzi o czajniki elektryczne – tu już panuje przysłowiowa bieda z nędzą.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kenwood postanowił uzupełnić tę lukę i tak do sprzedaży trafiły czajniki z serii kMix o oznaczeniach: SKM 030. SKM 031 i SKM 034. Są to elektryczne czajniki bezprzewodowe, które mają formę przypominającą stare urządzenia stawiane na kuchence gazowej. Kolory czajników są bardzo wyraziste: śnieżnobiała biel, mocna czerwień i głęboka czerń. Wygodę użytkowania zapewnia obrotowa podstawka oraz zakryty element grzejny. Antypoślizgowa powłoka zastosowana w rączce czajnika czyni go bezpiecznym w codziennym użytkowaniu. Umiejscowiony z boku czajnika przezroczysty wskaźnik pozwala kontrolować ilość wody, co umożliwia przygotowanie dokładnie takiej jej ilości, jaka jest nam w danej chwili potrzebna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)