Kazam Life B2 i B4 - proste, tanie telefony

Kazam Life B2 i B4 - proste, tanie telefony

Kazam Life B2 i B4 - proste, tanie telefony
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.05.2014 09:28, aktualizacja: 20.05.2014 08:49

Brytyjska marka Kazam pokazała dwa podstawowe modele telefonów komórkowych, które stanowią uzupełnienie portfolio produktowego. Telefony przeznaczone są dla niewymagających klientów, którym wystarczą tylko podstawowe funkcjonalności.

Kazam Life B4 to model łączący prostotę użytkowania z najbardziej potrzebnymi funkcjami telefonu. Ekran TFT o przekątnej 2,2 cala, czytelne ikony, litery i cyfry na wyświetlaczu, a także duże przyciski pozwolą z łatwością korzystać z telefonu osobom starszym lub takim, które nie są przekonane do modeli z ekranem dotykowym. W Life B4 pozostawiono jedynie trzy główne przyciski boczne –. do obsługi aparatu, głośności oraz blokady klawiatury. Dodatkowo ten model posiada specjalny przycisk SOS w tylnej obudowie. Po jego naciśnięciu, telefon wybiera ustawione numery alarmowe lub automatycznie wysyła SMS do wcześniej zdefiniowanych przez użytkownika numerów. Dodatkowo telefon umożliwia wykonywanie zdjęć za pomocą kamery VGA oraz nagrywanie filmów.

Model Life B2 jest mniejszy niż jego siostrzany model B4. a jego ekran TFT ma przekątną 1,8 cala. Life B2 to jeden z najtańszych na rynku modeli telefonów, który umożliwia korzystanie z funkcji, takich jak radio FM, odtwarzacz MP3 czy możliwość wysyłania wiadomości MMS. W obu modelach na próżno szukać dodatkowych aplikacji, rozbudowanych funkcji i dodatków. Nie ma też możliwości samodzielnego pobrania aplikacji – telefon nie działa pod kontrolą systemu Android ani Windows Phone. To jedne z najprostszych telefonów dostępnych na rynku.

Cena: *Life B2 - 79 zł, Life B4 - *139 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)