Katalog Sony Music w Muzodajni Plusa

Katalog Sony Music w Muzodajni Plusa
Źródło zdjęć: © chip.pl

16.01.2013 12:40, aktual.: 16.01.2013 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Music Entertainment to ostatnia z największych światowych wytwórni muzycznych, której katalog został przyłączony do serwisu Muzodajnia.pl, powiększając tym samym jego zasoby muzyczne do blisko 3,5 mln utworów. Wśród artystów, których utwory udostępniono na Muzodajnia.pl są m.in.: Michael Jackson, Whitney Houston, Christina Aguilera, Sade, Shakira, Alicia Keys, Beyoncé, Britney Spears, Kings of Leon, One Direction, HIM, Ke$ha, Aerosmith, P!nk, Lenka, Gossip, Céline Dion, Andrzej Piaseczny i wielu innych. Kolejną nowością na Muzodajnia.pl jest udostępnienie plików MP3 w nowej, wyższej jakości 256 kbps.

Po Universal Music, EMI Music i Warner Music obecnie przyłączona została Sony Music Entertainment, zapewniając tym serwisowi Muzodajnia.pl dostępność katalogów największych światowych wytwórni muzycznych. Portal szczyci się nie tylko tym, że posiada w swoich zasobach wykonawców wszystkich tzw. „majorsów”, ale również tym, że obecne na nim są katalogi wielu wytwórni niezależnych oraz najszerszy zbiór polskiej muzyki.

Portal Muzodajnia.pl pozwala na legalne pobieranie pojedynczych piosenek i pełnych albumów muzycznych, zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon oraz możliwość swobodnego przenoszenia i odtwarzania pobranych plików na różnych urządzeniach (komputer, tablet, telefon, odtwarzacz mp3. ale również konsola do gier czy smartTV). Od wtorku 15 stycznia użytkownicy Muzodajni otrzymali możliwość pobierania plików MP3 w nowej i wyższej niż dotychczas jakości - 256 kbps.

Muzodajnia dostępna jest jako strona www, portal mobilny Plus oraz w postaci aplikacji na telefony z systemem Android i iOS. Obecnie miesięczny koszt abonamentu zaczyna się już od 8 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)