Kandydat PiS obiecuje darmowy internet

Kandydat PiS obiecuje darmowy internet

Kandydat PiS obiecuje darmowy internet
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
13.09.2010 14:24

Darmowy internet w całym mieście oraz powrót do tradycyjnego herbu Szczecina obiecuje Krzysztof Zaremba, kandydujący z ramienia PIS na prezydenta tego miasta.

Senator Krzysztof Zaremba zapowiedział w poniedziałek, że jeśli zostanie prezydentem miasta zamierza m.in. stworzyć w Szczecinie największą w kraju sieć darmowego internetu, głównie po to by umożliwić mieszkańcom opiniowanie i ocenianie na stronie Urzędu Miasta projektów uchwał.

Chce również, aby miasto zrezygnowało z trwającej obecnie szerokiej kampanii promocyjnej "Floating Garden 2050", która - jego zdaniem - za dużo kosztuje i przynosi małe efekty promocyjne.

"Szczecin jest w zbyt złej sytuacji społeczno-gospodarczej, by wikłać się w spory partyjne. Dlatego do współrządzenia miastem zaprosimy radnych opozycyjnych. Potrzebna jest każda para rąk i każdy umysł chcący pracować dla miasta" - podkreślił Zaremba.

Skoro sytuacja Szczecina jest tak zła, to w jaki sposób kandydat Zaremba chce sfinansować budowę i utrzymanie darmowej sieci internetowej w mieście? Tego niestety nie wiemy.

PAP/WP

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)