Kalorik TO-39085 - toster z szybą

Kalorik TO‑39085 - toster z szybą

Kalorik TO-39085 - toster z szybą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.04.2013 12:40

Wygląd tosterów przez lata pozostawał w miarę niezmienny, jednak od niedawna zauważyć można w tym segmencie nowy trend. Zaczęło się od bardziej odważnych projektantów, którzy na konkursy designu zgłaszali pomysły tosterów, dzięki którym można obserwować cały proces opiekania pieczywa. Większość z nich pozostała jednak tylko "na papierze". Pomysł podchwycili jednak producenci i coraz częściej na rynku zauważyć można tostery ze szklaną szybką. Jednym z nich jest Kalorik TO-39085.

Dzięki przezroczystej szybce można obserwować przygotowywane tosty - umożliwiać ma to łatwiejsze uzyskanie pożądanego poziomu przyrumienienia. Koszyk na pieczywo pomieści zarówno zwykłe tosty, jak i bułki.

Wśród funkcji oferowanych przez toster Kalorik nie znajdziemy nic ponad rynkowy standard. Mamy więc funkcje opiekania, podgrzewania, rozmrażania oraz specjalny program do bajgli. Wybrana funkcja zaznaczana jest niebieskim podświetleniem.

Urządzenie posiada też wysuwaną tackę na okruchy, dzięki czemu łatwiej utrzymać toster w czystości. Cena – około 350 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)