Już jest Android 4.1 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S II

Już jest Android 4.1 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S II

Już jest Android 4.1 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S II
Źródło zdjęć: © chip.pl
02.07.2012 14:34

Na reakcję Samsunga przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać – przynajmniej tak nas nauczyło doświadczenie. Tymczasem użytkownicy forum XDA spróbowali przeportować ROM z telefonu Galaxy Nexus – rezultat jest dosyć ciekawy.

Jest to pierwsze wydanie nowego systemu, a przy tym nieoficjalne. Dlatego nie należy się spodziewać, że wszystko działa już jak należy. Tak czy inaczej użytkownicy smartfonów Galaxy S II powinni zacząć śledzić sytuację na bieżąco, bo ekipa z XDA z problemami powinna uporać się dosyć szybko. Póki co są problemy z Wi-Fi, Bluetooth, kamerą, Google Search oraz SU.

Jednak bądźmy optymistami –. działa za to karta SD, LED, MPT, ADB i wibracja. Ponadto nowe oprogramowanie działa ponoć nadzwyczaj szybko. Twórcy ostrzegają jak zawsze, że stosowanie tego typu ROM-ów może doprowadzić do uszkodzenia telefonu. Zalecają również zrobienie backupu obecnej wersji oprogramowania, tak aby można było ją przywrócić. Ponadto telefon musi być wyposażony w najnowszą wersję ClockWorkMod (CWM) 5.x.

My radzimy jednak wstrzymać się jeszcze trochę z instalacją i poczekać aż programiści wyeliminują najważniejsze usterki. Odważnych zapraszamy pod ten adres.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Facebook wprowadza chaos do listy kontaktów"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)