Joystick Tracer TRJ‑202 Black Hawk

Joystick Tracer TRJ-202 Black Hawk

06.01.2010 10:30

Wiele osób pamięta czasy, gdy do grania na komputerze nie wyobrażało sobie innego urządzenia niż joystick, a na osoby próbujące zdziałać coś myszką patrzyło z politowaniem. Z czasem jednak preferencje użytkowników i wymagania gier uległy zmianie. Jednak w przypadku symulatorów nic nie zastąpi wrażeń z rozgrywki dobrym joystickiem. Dla osób chcących wcielić się w pilota lub dowódcę czołgów Tracer na nadchodzący rok przygotował
model TRJ-202 Black Hawk przeznaczony do obsługi najnowszych gier symulacyjnych i zręcznościowych.

Wiele osób pamięta czasy, gdy do grania na komputerze nie wyobrażało sobie innego urządzenia niż joystick, a na osoby próbujące zdziałać coś myszką patrzyło z politowaniem. Z czasem jednak preferencje użytkowników i wymagania gier uległy zmianie. Jednak w przypadku symulatorów nic nie zastąpi wrażeń z rozgrywki dobrym joystickiem. Dla osób chcących wcielić się w pilota lub dowódcę czołgów Tracer na nadchodzący rok przygotował model TRJ-202 Black Hawk przeznaczony do obsługi najnowszych gier symulacyjnych i zręcznościowych. Wyposażono go w szereg ciekawych funkcjonalności :

Skrętna oś pionowa 3D - pełni funkcję steru pozwala na obroty skrętne drążka wokół osi pionowej. W prawdziwych samolotach pełniący funkcję orczyka. Jest to element przypominający pedały samochodowe, przez pchanie orczyka lewą nogą (lewy pedał) uzyskuje się wychylenie steru kierunku w lewo, analogicznie dla sytuacji pchania orczyka prawą nogą (prawy pedał).

Funkcja Vibration –. pozwala odczuwać przez drążek namiastkę sterowania prawdziwym czołgiem lub helikopterem w locie.

Funkcja Pov Hat –. umożliwiają szybką zmianę widoków w celu oglądu całego wirtualnego otoczenia

Obraz
© (fot. Tracer)

*Kapturki - (ang. Hat Switch) *–. dodatkowe dwa małe joysticki cyfrowe; znajdujące się na górnej części drążka, obsługiwane za pomocą kciuka. W symulatorach lotu pozwalają na spoglądanie oczyma pilota na różne strony i sterowanie pociskami.

Mocowanie –. dobrze obciążona podstawa pozwala na przytwierdzenie joysticka do podłoża, w celu uniemożliwienia ślizgania się urządzenia przy najbardziej emocjonujących momentach rozgrywki.

Ogranicznik - Dopasowany do dłoni kształt drążka wraz z ogranicznikiem na palce pozwala na utrzymywanie właściwego kierunku w trakcie obsługi przycisków.

Definiowane przyciski –. joystick wyposażony jest w 12 w pełni definiowanych przycisków zależnie od potrzeb gracza.

Przepustnica –. w podstawce znajduje się przepustnica pozwalająca na płynne zarządzane symulatorach dopływem paliwa do silnika

Joystick podłączany jest do komputera za pomocą interfejsu USB i pracuje pod konotroła systemów Windows XP/Vista/7.

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji. Do joysticka załączona jest instrukcja obsługi w języku polskim. Sugerowana cena detaliczna 64,99zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)