Joystick i klawiatura dla iPada 2 od Logitech

Joystick i klawiatura dla iPada 2 od Logitech
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.09.2011 12:53, aktual.: 16.09.2011 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech pokazał dwie nowości z linii akcesoriów dedykowanych tabletom. Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2 to dedykowana klawiatura, mająca ułatwić pisanie, natomiast Logitech Joystick for iPad to akcesorium przeznaczone do gier.

Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2
Logitech Fold-Up Keyboard dla iPada 2 to pełnowymiarowa składana klawiatura, która łączy się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth. Aby rozpocząć pisanie wystarczy rozłożyć urządzenie, które od razu jest gotowe do pracy. Po zakończeniu wprowadzania tekstu złożona klawiatura automatycznie się wyłączy, dzięki czemu oszczędzamy baterię. Klawiaturę można schować pod iPadem, natomiast po otwarciu podtrzymuje ona tablet pod dobrym kątem do pisania. Klawiatura ładuje się poprzez USB.

Logitech Joystick for iPad
Logitech Joystick dla iPada to urządzanie do sterowania zaprojektowane tak, aby obsługiwanie go kciukiem było łatwe i wygodne. Urządzenie sprawdza się we wszystkich grach z wirtualnym joystickiem lub d-padem. Joystick for iPad mocuje się do tabletu za pomocą przyssawek, a sprężynowa konstrukcja sprawia, że po każdym ruchu kontroler szybko wraca na swoje miejsce.

Ceny:
Klawiatura - 399,00 PLN, Joystick - 59,00 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także