Jeśli nie DVB-H, to może ipla?

Jeśli nie DVB‑H, to może ipla?

Jeśli nie DVB-H, to może ipla?
23.11.2010 13:30

W ipla pojawiły się dostępne na żywo stacje informacyjne: Polsat News, TV Biznes oraz Superstacja. Usługa wymaga wykupienia abonamentu iplaNEWS.

Polsat News - to codzienna dawka najnowszych, najciekawszych i przejrzystych informacji. TV Biznes to kanał biznesowo-informacyjny dostarczający informacji, z zakresu finansów osobistych i konsumenckich, pokazując na bieżąco to, co dzieje się w gospodarce. Z kolei na łamach Superstacji na widzów czekają najciekawsze programy informacyjno-rozrywkowe.

Wcześniej dostęp do kanałów na żywo mieli tylko użytkownicy konta VIP. Od dziś każdy użytkownik po dokonaniu opłaty może cieszyć się z dostępu do najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata na żywo.

Treści oferowane w iplaNEWS są płatne w modelu abonamentowym w dwóch pakietach - iplaNEWS LIVE 3. (dostęp do transmisji przez 30 dni) oraz iplaNEWS LIVE 90 (dostęp do wszystkich transmisji przez 90 dni).

Ceny są uzależnione od formy płatności oraz wybranego pakietu. W przypadku przelewu/karty kredytowej będzie to kwota 14,90 zł za dostęp na 30 dni lub 39,90 w przypadku dostępu 90-dniowego. Natomiast przy płatności SMS-em to koszt 23,18 za 30 dni. Szczegółowy opis usługi znaleźć można pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)