Trwa ładowanie...
Stuff

Jeśli HTC (One) M9 naprawdę tak wygląda, nie mamy powodów do narzekań

Jeśli wyczekiwany HTC One (M9) będzie wyglądać tak, jak na powyższej grafice, na pewno nie będziemy narzekać, gdy trafi w nasze dłonie w dzień premiery.
Share
Jeśli HTC (One) M9 naprawdę tak wygląda, nie mamy powodów do narzekań
Źródło: stuff
d1gzz26

Plotki na temat słuchawki HTC pojawiły się już tyle razy w sieci, że zdążyliśmy pogubić się w rachunku. One (M9), bo o niej mowa, zadebiutuje 1 marca w Barcelonie. Dziś zobaczyliśmy ją na (oficjalnych?) renderach, dzięki uprzejmości leakera @PhoneDesigner.

Doszły do nas plotki o tym, że smartfon otrzyma w pełni metalowy korpus. Podobno pod kątem wzornictwa będzie on podobny do swojego poprzednika –. One (M8) – ale nie ominie go kilka istotnych zmian.

Skierowane do przodu głośniki teraz znajdują się pod specjalnym wcięciami, a ogromna kamera, którą umieszczono nad ekranem, jest teraz dużo bardziej wyeksponowana.

 (fot. stuff)
Źródło: (fot. stuff)

Największe zmiany zauważymy jednak na tylnym panelu. Najistotniejszą wydaje się brak drugiego obiektywu aparatu, do tej pory odpowiedzialnego za umożliwienie zmiany głębi ostrości po wykonaniu zdjęcia. Ostał się tylko jeden, który zamknięto wewnątrz kanciastej ramki. Według plotek zaoferuje on matrycę z 20,7 Mpx.

d1gzz26

Podsumowując, z renderów możemy wywnioskować, że HTC jak zwykle zadbało nawet o najmniejsze detale. Mamy nadzieję, że One (M9. w rzeczywistości będzie dokładnie tak wyglądać. Sprawdzimy to na własne oczy na początku marca w Barcelonie.

d1gzz26

Podziel się opinią

Share
d1gzz26
d1gzz26
Więcej tematów