Jesienne plany MojaGeneracja.pl

Jesienne plany MojaGeneracja.pl

Jesienne plany MojaGeneracja.pl
30.08.2007 13:30, aktualizacja: 30.08.2007 13:51

W najbliższym czasie Gadu-Gadu S.A. uruchomi w ramach serwisu MojaGeneracja.pl dwa nowe projekty: edukacyjny oraz muzyczny, zapowiada Jarosław Rybus, rzecznik prasowy spółki.

Projekt edukacyjny, który ma zostać uruchomiony w najbliższych dniach, jest prowadzony wspólnie z portalem Nauka.pl. Pod koniec maja b.r. Gadu-Gadu przejęło - http://www.internetstandard.pl/news/news.asp?m=29&id=112104 100% udziałów spółki MojaNauka.pl, właściciela portalu. Równocześnie zapowiedziało, że przygotowuje nowe usługi związane z edukacją, by dotrzeć z nimi do swojej głównej grupy docelowej- uczniów i studentów. Już teraz na serwisie działa ściągozbiór EduNacja oraz zapowiadane jest uruchomienie EduRadio, w którym mają być emitowane m.in. kursy językowe.

Natomiast nowy projekt muzyczny ma ruszyć w ciągu najbliższych tygodni. Na drugą połowę września planowany jest start tajemniczego projektu, na temat którego przedstawiciele Gadu-Gadu nie chcą zdradzać szczegółów. Zapowiadają jedynie, że ma to być prawdziwy hit serwisu MojaGeneracja.pl.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)