Jesienna kolekcja Motoroli

Jesienna kolekcja Motoroli
Źródło zdjęć: © Motorola

22.10.2008 12:15, aktual.: 22.10.2008 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doskonały dźwięk, wygoda i nowoczesne wzornictwo - to atuty jesiennych nowości z portfolio bezprzewodowych słuchawek Motoroli

*Motorola przygotowała na jesień gamę zestawów słuchawkowych Bluetooth. W poszerzonej ofercie każdy znajdzie akcesoria dopasowane do swoich potrzeb. Nowe bezprzewodowe słuchawki Motoroli zapewniają mobilność, wysoką jakość dźwięku oraz komfort podczas rozmowy biznesowej czy pogawędki z przyjaciółmi. *
Co więcej, zróżnicowane wzornictwo pozwala na dobranie akcesoriów do stylu telefonu komórkowego. Ten zaś towarzyszy nam przez cały dzień. W pracy, w domu, w drodze - częste rozmowy, nie zawsze w porę, mogą utrudniać wykonanie innych zajęć - w takich sytuacjach lekkie i wygodne zestawy słuchawkowe stają się bardzo pomocne.

Na szczególną uwagę zasługują modele H780 i MOTOPURE H15, najskuteczniejsze w wyciszaniu hałasu otoczenia według niezależnych testów najlepiej sprzedających się słuchawek wyposażonych w dwa mikrofony. Dzięki autorskiej technologii Motoroli - CrystalTalk - m.in. dostosowującej poziom dźwięku do głośności otoczenia, rozmowa telefoniczna jest niezakłócona i komfortowa. Wyposażone w nią słuchawki są doskonałym uzupełnieniem telefonów Motoroli zapewniających wysoką jakość dźwięku - MOTORAZR² V9, ROKR E8 MOTO U9 czy MOTO Z10.

Obraz
© H780 (fot. Motorola)

*Motorola H780 MULTIPOINT *Elegancka i lekka słuchawka, utrzymana w srebrzysto-grafitowej tonacji, świetnie pasuje do biznesowego MOTORAZR² V9 lub filmowego MOTO Z10. Wykończona włóknem węglowym, daje możliwość połączenia jej z dwoma telefonami np. służbowym i prywatnym. Słuchawka jest więc niezwykle przydatna osobom posiadającym jednocześnie dwa numery. Zastosowanie dwóch mikrofonów w technologii CrystalTalk zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w trakcie rozmowy.

Podstawowe MOTOcechy:
- zestaw działa jednocześnie z dwoma telefonami,
- dwa mikrofony znakomicie redukujące szum i echo,
- przycisk włączający/ wyłączający zestaw,
- funkcja szybkiego parowania,
- luksusowe wykończenie,
- funkcja CrystalTalk zapewniająca wysoką jakość przekazu audio,
- czas rozmowy: 6 godz. czas czuwania: 200 godz., - Bluetooth 2.1 z EDR, zasięg: 10 m, waga: 12g,
- wielokolorowa dioda informująca o statusie pracy zestawu,
- ładowanie microUSB,
- sugerowana cena detaliczna: 199 złotych.

Obraz
© H15 (fot. Motorola)

*Motorola H15 MULTIPOINT *Luksusowe wykończenie, owalny kształt oraz metaliczny połysk tej czarnej słuchawki podkreślają klasę jej użytkownika. Jej obły kształt doskonale komponuje się zarówno z muzycznym telefonem MOTO U9, jak i z wyposażonym w rozbudowane funkcje MOTORAZR² V9. Motorolę H15 można połączyć z dwoma telefonami, a czysty dźwięk rozmowy zapewniają: CrystalTalk, dwa mikrofony oraz dodatkowa redukcja szumu wiatru. Co więcej, słuchawka sama automatycznie dostosowuje poziom dźwięku do głośności otoczenia. Z kolei technologia RapidConnect sprawia, że wystarczy rozłożyć słuchawkę, aby rozpocząć rozmowę, a po jej zamknięciu włącza się tryb energooszczędny. Zaledwie 15 minut ładowania wystarcza na ponadgodzinną rozmowę. A w jego trakcie Motorola H15 pozostaje wciąż w kontakcie z telefonem, dzięki czemu jest cały czas gotowa do użytku. Technologia MULTIPOINT pozwala na równoczesną łączność zarówno z
telefonem prywatnym, jak i służbowym, obsługującym technologię Bluetooth. Została przetestowana z ponad 200 modelami telefonów reprezentujących 15 marek. Z kolei technologia TrueComfort sprawia, że słuchawka jest wygodna, bo dostosowana do budowy ucha. Technologia EasyPair zapewnia zaś szybkie parowanie słuchawki
z kompatybilnymi telefonami komórkowymi.

Podstawowe MOTOcechy:
- zestaw działa jednocześnie z dwoma telefonami,
- funkcja szybkiego parowania,
- składane ramię mikrofonu, automatyczne połączenie po rozłożeniu,
- luksusowe wykończenie,
- funkcja CrystalTalk zapewniająca wysoką jakość przekazu audio,
- 2 mikrofony redukujące echo i szumy zewnętrzne, dodatkowa redukcja wiatru,
- zmieniające się kolory diody informujące o stanie pracy zestawu,
- czas rozmowy: do 5 godz., czas czuwania: do 170 godz.,
- Bluetooth 2.1 z EDR, zasięg: 10 m, waga: 14 g, - w zestawie ładowarka biurkowa,
- ładowanie microUSB,
- sugerowana cena detaliczna: 239 złotych.

Obraz
© H390 (fot. Motorola)

* Motorola H390 *Ten nowoczesny zestaw słuchawkowy umożliwia łatwe prowadzenie rozmów, gdy jesteś w ruchu. Na mieście czy za kierownicą, a także w biurze i w domu - telefon nie będzie już krępować ruchów. Mała, lekka i wygodna słuchawka H390 zapewnia doskonałą jakość po konkurencyjnej cenie.

Podstawowe MOTOcechy:
- możliwość założenia na dowolne ucho,
- przycisk włączający/ wyłączający zestaw,
- funkcja szybkiego parowania,
- wielofunkcyjny przycisk,
- czas rozmowy: do 8 godz., czas czuwania: do 200 godz., - Bluetooth 2.0, zasięg: 10 m, waga: 11 g,
- sugerowana cena detaliczna: 69 złotych.

Obraz
© H560 (fot. Motorola)

*Motorola H560 *Stylowa Motorola H560 jest dostępna w różnych wariantach: różowym białym, szarym i grafitowym. To propozycja dla tych, którzy lubią eksperymentować z kolorami. Słuchawkę można założyć na dowolne ucho, dopasowując wielkość wymiennych nakładek, co gwarantuje wygodę. Dodatkowo Motorola H560 zapewnia redukcję szumów i automatyczny dobór poziomu głośności do natężenia hałasu w otoczeniu.
Słuchawka została zaprojektowana w standardzie TrueComfort, wyposażono ją
w wyprofilowany głośnik oraz dyskretny elastyczny zaczep na ucho. Dzięki funkcji EasyPair Exclusive łatwo połączyć ją z telefonem działającym w standardzie Bluetooth. Dodatkowo, trójkolorowa dioda umożliwia sprawdzenie poziomu naładowania baterii.

Podstawowe MOTOcechy:
- możliwość założenia na dowolne ucho,
- przycisk włączający/ wyłączający zestaw,
- funkcja szybkiego parowania,
- zwiększona redukcja szumów,
- wielofunkcyjny przycisk,
- czas rozmowy: do 7 godz., czas czuwania: do 200 godz., - waga: 14 g, Bluetooth 2.0, zasięg 10 m,
- w ofercie różne kolory,
- dołączona smycz w danym kolorze,
- sugerowana cena detaliczna: 99 złotych.

Więcej informacji w języku angielskim tutaj

Obraz
© H620 (fot. Motorola)

Motorola H620
Zgrabna słuchawka o wydłużonym kształcie stworzona z myślą o osobach spędzających dużo czasu w aucie. Nowoczesne technologie zapewniają redukcję szumów i echa w trakcie jazdy samochodem, a specjalny klips umożliwia zamocowanie Motoroli H620 na desce rozdzielczej. Wystarczy nacisnąć jeden guzik, by rozpocząć lub zakończyć rozmowę, nie odrywając wzroku od trasy. Aby podnieść komfort użytkownika, do słuchawki została dołączona ładowarka samochodowa. Z kolei trójkolorowy wyświetlacz informuje o poziomie naładowania baterii.
Dzięki standardowi TrueComfort słuchawka doskonale dopasowuje się do budowy ucha. Dźwięk zostaje skierowany bezpośrednio do ucha użytkownika, co pomaga w redukcji zakłóceń z otoczenia.

Podstawowe MOTOcechy:
- możliwość założenia na dowolne ucho,
- przycisk włączający/ wyłączający zestaw,
- funkcja szybkiego parowania,
- zwiększona redukcja szumów i echa w samochodzie,
- wielofunkcyjny przycisk,
- czas rozmowy: 7 godz., czas czuwania: 200 godz., - waga: 14g, Bluetooth 2.0, zasięg: 10 m,
- w zestawie uchwyt na zestaw i ładowarka samochodowa,
sugerowana cena detaliczna: 119 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)