Jesienna kolekcja komputerów HP: Mini 210 i Mini 5103

Jesienna kolekcja komputerów HP: Mini 210 i Mini 5103

Jesienna kolekcja komputerów HP: Mini 210 i Mini 5103
17.09.2010 14:34

HP wprowadza na rynek nową serię komputerów HP Mini przeznaczonej na rynek detaliczny, biznesowy i edukacyjny. Nowe modele, charakteryzują się cieńszą obudową, odważniejszą stylistyką i zwiększoną prostotą obsługi.

*HP Mini 210 *
Notebook Mini 21. został opracowany dla użytkowników, którzy dużo surfują w Internecie, korzystają z poczty elektronicznej, słuchają muzyki i chcą mieć dostęp do informacji. Notebook wyposażony jest we wbudowaną kartę WLAN, kamerę internetową, mikrofon i wygodną, dużą klawiaturę wyspową (93% rozmiaru standardowej klawiatury). Na jego pokładzie znajdziemy najnowszy procesor Intel Atom N455 oraz pamięć DDR3. Wyposażono go w matrycę LED WSVGA HP BrightView Infinity o przekątnej 25,7 cm (10,1”) oraz głośniki z systemem Dolby Advanced.

Obraz
© (fot. HP)

Przy grubości poniżej 3 cm i wadze 1,4. kg notebook Mini 210 standardowo wyposażony jest w 6-komorowy akumulator podłączany w trybie inline, który umożliwia pracę nawet przez 10,5 godziny. Nie wystaje przy tym poza obudowę komputera.Notebook Mini 210 dostępny jest w czterech kolorach: grafitowym, czerwonym, różowym i turkusowym. Obsługę multimediów ułatwia nowe oprogramowanie dostępne z notebookiem. Pakiet HP Media Suite to narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można organizować, przechowywać i odtwarzać multimedia, takie jak muzyka, zdjęcia i filmy. Natomiast oprogramowanie Evernote przeznaczone jest do szybkiego tworzenia i wyszukiwania notatek.

Poza tym funkcja HP QuickSync ułatwia automatyczną synchronizację plików z komputerem stacjonarnym. Funkcja HP QuickWeb umożliwia użytkownikom uzyskanie dostępu do Internetu w kilka sekund, bez konieczności uruchamiania systemu Windows.

HP Mini 5103
Przy wadze zaledwie 1,2 kg notebook HP Mini 510. jest idealnym towarzyszem mobilnych pracowników i studentów. HP Mini 5103 obsługuje najnowsze procesory Intel Atom oraz pamięć DDR3.

Notebook dostępny jest zarówno w wersji standardowej jak i w wersji obsługiwanej dotykowo. Został wyposażony w trwałą i lekką obudowę, wykonaną z anodyzowanego aluminium, a opcjonalny uchwyt ułatwia transport urządzenia. HP Mini 510. posiada odporną na zalanie klawiaturę QWERTY o powierzchni równej 95% powierzchni klawiatury pełnowymiarowej i tabliczkę dotykową. Opcjonalny ekran dotykowy umożliwia użytkownikom intuicyjną i szybką obsługę za pomocą ruchu palców i dotyku ekranu. Technologia ta znacznie ułatwia nawigowanie i obsługę aplikacji oraz przeglądanie witryn internetowych.

Obraz
© (fot. HP)

HP Mini 510. wyposażony jest w ekran LED o przekątnej 25,7 cm (10,1”), dostępny z rozdzielczościami WSVGA lub HD oraz opcjonalny pojemnościowy interfejs dotykowy. Klienci mogą wybrać akumulator 4-komorowy o niższej wadze, lub opcjonalny akumulator 6-komorowy, zapewniający dłuższy czas pracy. W przypadku konfiguracji z opcjonalnym 6-komorowym akumulatorem notebook HP Mini 5103 umożliwia pracę na zasilaniu akumulatorowym nawet przez 10 godzin.

Ceny i dostępność HP Mini 210 - 1499 zł brutto, HP Mini 5103 wynosi 1699 zł brutto (ceny za wersje podstawowe)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)