Jak zmniejszyć rachunki za prąd za pomocą smartfona?

Jak zmniejszyć rachunki za prąd za pomocą smartfona?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.04.2015 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawił adapter sieciowy Gembird Smart Home Socket, dzięki któremu użytkownik może zdalnie zarządzać energią. Aplikacja PowerMan pozwala kontrolować zasilanie urządzeń domowych ze smartfona z dowolnego miejsca na świecie - jedyny warunek to dostęp do internetu. Dzięki temu, może zdalnie wyłączyć wszystkie urządzenia, o których zapomnieliśmy wychodząc z domu, co szybko przełoży się na niższe rachunki za prąd.

Za pomocą tego niewielkiego urządzenia użytkownik może zdalnie zarządzać energią poprzez proste włączenie lub wyłączenie zasilania domowych sprzętów. Dzięki łatwej w użyciu aplikacji PowerMan, możesz w komfortowy sposób kontrolować zasilanie gniazdka ze smartfona, tabletu, ale także z poziomu przeglądarki www. Urządzenie dodatkowo wyposażono w funkcję repeatera sygnału WiFi. Dzięki temu gniazdko wspiera działanie domowego routera zapewniając dotarcie fal WiFi do miejsc, w których zasięg routera jest niewystarczający.

Adapter oferuje zaawansowany tryb programowania, dzięki któremu możemy zapisać do 4. różnych zadań, w zakresie czasu od 1 minuty do nawet pół roku. Takie rozwiązania sprawia, że raz zaprogramowane gniazdko staje się praktycznie bezobsługowe. Korzyści płynące ze stosowania takiego urządzenia to pełna kontrola nad wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w domu, a w konsekwencji mniejsze wydatki na energię elektryczną.

Cena: 140 zł.
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)