Jak zmniejszyć rachunki za prąd za pomocą smartfona?

Jak zmniejszyć rachunki za prąd za pomocą smartfona?

Jak zmniejszyć rachunki za prąd za pomocą smartfona?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.04.2015 16:22

Na rynku pojawił adapter sieciowy Gembird Smart Home Socket, dzięki któremu użytkownik może zdalnie zarządzać energią. Aplikacja PowerMan pozwala kontrolować zasilanie urządzeń domowych ze smartfona z dowolnego miejsca na świecie - jedyny warunek to dostęp do internetu. Dzięki temu, może zdalnie wyłączyć wszystkie urządzenia, o których zapomnieliśmy wychodząc z domu, co szybko przełoży się na niższe rachunki za prąd.

Za pomocą tego niewielkiego urządzenia użytkownik może zdalnie zarządzać energią poprzez proste włączenie lub wyłączenie zasilania domowych sprzętów. Dzięki łatwej w użyciu aplikacji PowerMan, możesz w komfortowy sposób kontrolować zasilanie gniazdka ze smartfona, tabletu, ale także z poziomu przeglądarki www. Urządzenie dodatkowo wyposażono w funkcję repeatera sygnału WiFi. Dzięki temu gniazdko wspiera działanie domowego routera zapewniając dotarcie fal WiFi do miejsc, w których zasięg routera jest niewystarczający.

Adapter oferuje zaawansowany tryb programowania, dzięki któremu możemy zapisać do 4. różnych zadań, w zakresie czasu od 1 minuty do nawet pół roku. Takie rozwiązania sprawia, że raz zaprogramowane gniazdko staje się praktycznie bezobsługowe. Korzyści płynące ze stosowania takiego urządzenia to pełna kontrola nad wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w domu, a w konsekwencji mniejsze wydatki na energię elektryczną.

Cena: 140 zł.
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)