Jak wytrzymały jest Nexus 7?

Jak wytrzymały jest Nexus 7?20.07.2012 08:46
Jak wytrzymały jest Nexus 7?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

Wszyscy lubimy dobrą rozwałkę. Z tego też powodu tak chętnie oglądamy wszelkie, często totalnie bezsensowne testy wytrzymałości naszych ulubionych gadżetów. Redakcja portalu SquareTrade postanowiła sprawdzić jak w zderzeniu z brutalną rzeczywistością wypadną najnowszy hit Google – tablet Nexus 7, i jego słynny rywali – iPad.

Trzeba uczciwie powiedzieć, że testy (przynajmniej jeśli chodzi o bezpośrednie porównanie wytrzymałości obydwu urządzeń) nie są szczególnie miarodajne. Nie dość, że tablety trochę się od siebie różnią (choćby rozmiarem), to jeszcze za każdym razem upadały na ziemię (nie licząc próby z wodą) w inny sposób. Z drugiej strony…. być może właśnie to dodaje im odrobiny wiarygodności? (ktokolwiek z was widział kiedyś urządzenie upadające dwa razy w dokładnie to samo miejsce? Kierowanie się rezultatem poniższego testu przy wyborze któregoś z tabletów byłoby chyba jednak odrobinę nierozsądne.

W każdym razie –. jeśli już mielibyśmy wskazać zwycięzcę, bez wątpienia byłby to Nexus 7 (mniej otarć i brak uszkodzeń wynikłych z konfrontacji z wanną). Zresztą, zobaczcie sami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)