Jak działa system Eco Bubble?

Jak działa system Eco Bubble?

Jak działa system Eco Bubble?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.04.2012 13:46

Innowacyjne rozwiązanie zaproponowała w swoich pralkach marka Samsung. System prania Eco Bubble to gwarancja efektywnego i energooszczędnego prania z wykorzystaniem sił przyrody.

Eco Bubble polega wytwarzaniu aktywnych bąbelków poprzez zmieszanie detergentu z wodą i powietrzem jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania. Dzięki temu detergenty są lepiej rozpuszczone i mogą równomiernie, głębiej i szybciej niż proszek rozpuszczony w wodzie (nawet 4. razy) wnikać w tkaninę. Co więcej, detergenty są łatwiej wypłukiwane z tkanin, zatem nie pozostawiają śladów ani osadu. Dzięki temu, że w bąbelkach detergenty rozpuszczają się szybciej, można prać w niższych temperaturach, co z kolei wpływa na wysoką energooszczędność modeli z tym rozwiązaniem.

W pralkach Samsung z system Eco Bubble można prać już w temperaturze 15°C uzyskując takie same efekty, jak przy praniu w wyższej temperaturze. Eco Bubble to nie tylko oszczędność energii, ale przede wszystkim ochrona pranych tkanin przed uszkodzeniem mechanicznym. Dzięki poduszce wytworzonej przez pęcherzyki powietrza i delikatnemu programowi prania ubrania traktowane są w szczególny sposób i nie niszczą się.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)