Jak działa discControl w płycie?

Jak działa discControl w płycie?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.04.2012 15:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projektanci i inżynierowie marki Siemens od lat udowadniają, że możliwe jest łączenie nowatorskich rozwiązań z intuicyjną obsługą, która wydatnie wpływa na wygląd oraz komfort czyszczenia urządzeń.

Produktem stworzonym zgodnie z tą ideą jest nowoczesna płyta indukcyjna Siemens wyposażona w systemem discControl. W praktyce jest to połączenie zalet prostoty obsługi klasycznych pokręteł z możliwościami oferowanymi przez sterowanie sensorowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Strefami grzewczymi steruje się poprzez obracanie palcem magnetycznych dysków. Sygnał dźwiękowy sygnalizuje osiągnięcie żądanego poziomu mocy.

Intuicyjność i wygoda to podstawowe zalety tego systemu obsługi. Płyta reaguje natychmiast na zwiększenie lub zmniejszenie mocy. Niezwykle istotnym aspektem jest bezpieczeństwo gwarantowane przez system discControl –. po usunięciu dysków nie można uruchomić urządzenia, co zapobiega przypadkowemu włączeniu je przez małe dzieci. Świetnie też czyści się powierzchnie wokół krążków, a więc w strefie sterowania – zwykle bardzo trudnej do utrzymania.

Źródło: Infomarket

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)