JABRA Stone - nowe podejście do słuchawki Bluetooth

JABRA Stone - nowe podejście do słuchawki Bluetooth

JABRA Stone - nowe podejście do słuchawki Bluetooth
Źródło zdjęć: © jabrastone.com
23.10.2009 14:24, aktualizacja: 23.10.2009 14:43

Firma GN Netcom zaprezentowała nową słuchawkę Bluetooth, która podobnie jak urządzenie, ma zmienić dotychczasowe podejście co do wyglądu i wygody użytkowania tych zestawów. Jabra STONE...

Firma GN Netcom zaprezentowała nową słuchawkę Bluetooth, która podobnie jak urządzenie Orb, ma zmienić dotychczasowe podejście co do wyglądu i wygody użytkowania zestawów Bluetooth. Jabra STONE wyróżnia się rewolucyjnym kształtem. Dzięki smukłej i eleganckiej konstrukcji, nawet z ładowarką z łatwością mieści się w dłoni.

Słuchawka Jabra STONE wykorzystuje nową technologię Noise Blackout Extreme zapewniającą redukcję szumów. Podwójny mikrofon (bez ramienia) ma wyeliminować niepożądane szumy tła, zapewniając przy tym naturalną barwę głosu. Wygodę użytkowania mają zapewnić miękkie gumowe nakładki –. producent zapewnia, że dzięki nim noszenie zestawu stanie się praktycznie nieodczuwalne. Regulację głośności umożliwi dotykowy panel, a funkcja Multiuse pozwoli na podłączenie zestawu do dwóch urządzeń jednocześnie. Ciekawostką jest przenośna ładowarka, pełniąca również funkcję etui, która daje możliwość ładowania zestawu w dowolnym miejscu i czasie bez użycia kabli.

Jabra STONE obsługuje Bluetooth 2.1+EDR z A2DP i profilami HFP 1.5 (Hands-Free Profile –. zestaw głośnomówiący) oraz HSP 1.1 (Headset – słuchawka). Czas ładowania zestawu wyniesie 2 godziny. Z wykorzystaniem ładowarki pozwoli to nawet na 8 godzin prowadzenia rozmów (2 godziny sama słuchawka) lub 288 godzin pracy w trybie czuwania (60 godzin sama słuchawka). Całość waży 33 g (sama słuchawka zaledwie 7 g) i mierzy 58 x 50,7 x 24,7 mm.

Polska premiera Jabra STONE odbędzie się już 9 listopada 2009. Urządzenie objęte zostanie roczną gwarancją producenta. Dostępne będzie w sieci mPunkt oraz w sklepie internetowym mSklep.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)