Jabra Rox - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Jabra Rox - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Jabra Rox - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.01.2014 12:16, aktualizacja: 31.01.2014 12:52

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Rox Wireless to odporny na kurz i wodę gadżet. Nowy produkt Jabra otrzymał wyróżnienie w kategorii słuchawek w konkursie "2014 CES Innovations Design and Engineering Awards".

Jabra Rox wykonano z wysokiej jakości materiałów, w tym ze stali nierdzewnej. Producent zapewnia, że choć słuchawki wygodnie i pewnie trzymają się w uchu, dla osób aktywnych przewidziano dodatkowe akcesoria EarWings, które utrzymają słuchawki mocno na miejscu.

Słuchawki łatwo podłącza się bezprzewodowo, zarówno poprzez Bluetooth, jak i przy użyciu technologii NFC za pomocą funkcji „tap to pair”. Po połączeniu gadżet pozwala na odtwarzanie dźwięku Dolby Stereo. Dodatkowo, wraz z Jabra Rox dostaniemy aplikację mobilną Jabra Sound App, która posiada nową opcję transmisji danych z YouTube.

Na pochwałę zasługuje wykonanie słuchawek zgodnie z wymaganiami certyfikatu IP52. co gwarantuje im ochronę przed kurzem i wodą. Czas odtwarzania bez dodatkowego ładowania słuchawek wynosi do 5,5 godziny. Gadżet można powiesić na szyi lub wrzucić do torby, a specjalne magnesy automatycznie uruchomią tryb energooszczędny.

Cena: 54. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)