J jak dizaJn - słuchawka Bluetooth Nokia J

J jak dizaJn - słuchawka Bluetooth Nokia J

J jak dizaJn - słuchawka Bluetooth Nokia J
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
25.08.2011 16:40, aktualizacja: 25.08.2011 16:52

Do polskich sklepów trafiła właśnie słuchawka Nokia J. Jest ona kompatybilna z praktycznie każdym telefonem wyposażonym w funkcję Bluetooth.

Nokia J jest bardzo prosta w obsłudze. Nie trzeba jej włączać ani wyłączać. Wystarczy wyjąć urządzenie z uchwytu, aby połączyło się z telefonem. Dzięki funkcji Always Ready –. słuchawka jest niemalże bezobsługowa. Gdy dzwoni telefon wystarczy włożyć ją do ucha i zacząć rozmowę. Po zakończeniu rozmowy odkłada się słuchawkę do specjalnego uchwytu, w którym przechodzi ona w stan czuwania.
Akumulator z którego korzysta Nokia J pozwala na 5 godzin rozmów po godzinie ładowania, natomiast w stanie uśpienia słuchawka jest w stanie działać na jednym ładowaniu nawet 3 miesiące.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Urządzenie posiada aktywną redukcję szumów tła wraz z redukcją pogłosu oraz szumu wiatru z technologią DSP (Digital Signal Processing). Zewnętrzny hałas izolują także wkładki douszne, a automatyczna regulacja głośności pomaga dostosować głośność do otoczenia, w jakim znajduje się użytkownik.

Słuchawka została wyposażona w funkcję Multipoint, dzięki której użytkownik może połączyć ją z na przykład z dwoma telefonami jednocześnie lub z telefonem i komputerem czy laptopem.

Słuchawka dostępna jest w orientacyjnej cenie detalicznej 299 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)