iWallet - bezpieczny portfel z Bluetooth

iWallet - bezpieczny portfel z Bluetooth
Źródło zdjęć: © iwalletusa.com

02.12.2009 00:51, aktual.: 02.12.2009 01:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Portfel jest jedną z rzeczy, której z pewnością nikt z nas nigdy nie chciałby zgubić. Przechowujemy w nim pieniądze oraz rozmaite karty i dokumenty – bez których życie w dzisiejszych czasach byłoby...

Portfel jest jedną z rzeczy, której z pewnością nikt z nas nigdy nie chciałby zgubić. Przechowujemy w nim pieniądze oraz rozmaite karty i dokumenty – bez których życie w dzisiejszych czasach byłoby znacznie utrudnione. Pełni także funkcję estetyczną. Używamy go codziennie i właściwie nigdzie się bez niego nie ruszamy. Jak zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych w nim rzeczy, a przy tym zadbać o to, by go nie zgubić? Być może dobrym rozwiązaniem będzie nowy portfel o nazwie iWallet.

Portfel iWallet ma zapewnić bezpieczeństwo naszych kart kredytowych, pieniędzy oraz dokumentów. Dodatkowo może uchronić nas przed jego kradzieżą lub zgubieniem. W ofercie producenta znajduje się kilka modeli różniących się materiałami, z których zostały wykonane –. dostępne materiały to: włókno węglowe; połączenie włókna węglowego i Kevlaru; włókno szklane. Portfele wyróżniają się przede wszystkim eleganckim wyglądem i wzmocnioną konstrukcją.

Wszystkie modele zostały wyposażone w biometryczny czytnik linii papilarnych z funkcją identyfikacji oraz bezprzewodowy interfejs Bluetooth. Na stronie producenta dostępne jest specjalne oprogramowanie (współpracujące np. z telefonem BlackBerry Curve 8900), które uruchomi alarm, gdy odległość między telefonem komórkowym a portfelem zwiększy się do około 4,6 - 9 metrów. Jest to dość praktyczne rozwiązanie, gdyż przez większość dnia zarówno portfel jak i komórkę nosimy przy sobie.

Portfel iWallet może okazać się znakomitym pomysłem na prezent. Modele wykonane z włókna szklanego dostępne są w kilku kolorach do wyboru: żółtym, białym, czerwonym, zielonym, złotym czarnym lub różowym, a ich cena wynosi 299 dolarów. Konstrukcja z włókna węglowego lub połączenia włókna węglowego i Kevlaru jest niespełna dwa razy droższa. Producent zapewnia, że pierwsze 1000 szt. portfeli iWallet będzie dostępne już 11 grudnia. Aktualnie na stronie producenta można dokonać ich zakupu (przedsprzedaż) lub rezerwacji (zaliczka wynosi 150 dolarów). Ciekawostką jest możliwość zamówienia odpłatnej usługi grawerowania dowolnego tekstu (jej koszt to dodatkowe 99,95 dolarów). Więcej na www.iwalletusa.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)