ipowergames - nagrody rozdane

ipowergames - nagrody rozdane

ipowergames - nagrody rozdane
Źródło zdjęć: © Packard-Bell
29.07.2008 09:58, aktualizacja: 29.07.2008 10:22

Zakończył się puchar ipowergames - oryginalny
turniej gier wideo stworzony przez Packard Bell. Turniej odbywał się w
Palais Omnisports w Paris-Bercy z okazji Le Mondial du Gaming

Obraz
© ipowergames (fot. Packard-Bell)

Pięćdziesięciu sześciu graczy (8 drużyn Call of Duty 4 i 16 pilotów Race07), reprezentujących 8 europejskich krajów rozegrało krajowe klasyfikacje w dwóch oficjalnych grach turnieju: Race07 i Call of Duty 4. Podczas trzydniowej rozgrywki gracze z Niemiec, Anglii, Belgii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Włoch i Szwajcarii spotkali się, aby sprawdzić swoje umiejętności i zawalczyć o pożądane pierwsze miejsce w turnieju.

Finał rozegrano na centralnej scenie Areny Palais Omnisports w Paris-Bercy w obecności tysięcy widzów, co na pewno przełożyło się na dodatkowy zastrzyk adrenaliny dla mistrzów.

*Finał Call of Duty 4 *
W finale Call of Duty 4 koronę zdobyła francuska drużyna H2K-Gaming. W pierwszych etapach turnieju faworytem była drużyna z Niemiec, lecz Francuzi zdominowali wszystkich konkurentów. W finale, mimo wsparcia publiczności, zwycięstwo nie przyszło już tak łatwo w konfrontacji z holenderską drużyną KomaCrew, która pokonała Francuzów dziesięć dni wcześniej.
W końcu jednak w wielkim finale na arenie Paris-Bercy w obecności tysięcy widzów pięciu zawodników drużyny H2K-Gaming potwierdziło swoją klasę jako mistrzowie Call of Duty 4

Ostateczny ranking Call of Duty 4
#1 – H2K-Gaming (Francja)

(5 komputerów Packard Bell ipower PC z procesorami Intel® Core™2 Quad Q6600)

2 – KomaCrew (Holandia)

(5 monitorów LCD Packard Bell Maestro 220 2s i zestaw pięciu płyt głównych Intel® Desktop DX48BT2 oraz pięciu procesorów 5 Intel Core™2 Extreme QX9650)

3 – MeetYourMakers (Wielka Brytania)

(5 płyt głównych Intel® Desktop DX48BT2 i 5 procesorów Intel Core™2 Extreme QX9650)

*Finały Race07 *
16 pilotów Race07 grało na granicy wytrzymałości, o czym przekonała się angielska drużyna, której maszyna eksplodowała podczas kwalifikacji, co było równoznaczne z eliminacją. W pozostałych wyścigach finału spotkali się elitarni piloci z całej Europy, a ich wyniki różniły się o dziesiąte części sekundy. Zwycięzcą turnieju w Race07 został francuski pilot.

Ostateczny ranking Race07
#1 Mathieu Prévot (France)

(Komputer Packard Bell ipower PC z procesorem Intel® Core™2 Quad Q6600)

2 Frits Hermes (Holandia)

(Monitor LCD Packard Bell Maestro 220 2s i płyta główna Intel® Desktop X48BT2 oraz procesor Intel Core™2 Extreme QX9650)

3 Florian Denard (Francja)

(Płyta główna Intel® Desktop DX48BT2 i procesor Intel Core™2 Extreme QX9650)

“_ Europejscy mistrzowie pucharu ipowergames dysponowali ogromnymi umiejętnościami i precyzją, dlatego firma Packard Bell musiała stworzyć im najlepsze warunki gry, dostarczając wydajne platformy. Komputer Packard Bell ipower z procesorem Intel® Core™2 Quad Q6600 sprostał temu wyzwaniu _” powiedział Hughes Gontier, dyrektor marketingu i komunikacji w f Packard Bell.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)