ipla trafiła do telewizorów LG

ipla trafiła do telewizorów LG

ipla trafiła do telewizorów LG
24.05.2011 11:58

LG w ramach usługi Smart TV oraz NetCast, udostępniło aplikację ipla na swoich telewizorach. Tym samym klienci kupujący telewizory LG LED z linii Smart TV, wybrane modele LG Cinema 3D oraz TV plazmowe z dostępem do internetu mogą korzystać z największej w Polsce bazy treści telewizyjnych w modelu na życzenie.

Telewizja internetowa ipla dostępna jest już na telewizorach Panasonic, Samsung, Sony, LG, wkrótce także na Philips. Tym samym współpracuje już z producentami telewizorów o łącznym ponad 80. udziale w rynku telewizorów.

Obraz
© (fot. LG)

Na telewizorach LG z usługą Smart TV z linii produktowej z 201. roku udostępniona jest po raz pierwszy ipla w wersji 3.0 umożliwiająca m.in. aktywację konta VIP i oglądanie przez użytkowników VIP filmów w jakości HD. Konto VIP przypisane jest do użytkownika, zatem można z niego korzystać za pomocą zarówno komputerów, telefonów komórkowych, jak i telewizorów. Wersja 3.0 zawiera także dodatkowe zakładki ułatwiające użytkownikom odnalezienie ciekawych treści na platformie, w tym najnowsze materiały i kategorie czy najpopularniejsze treści wideo.

Linie telewizorów LG z dostępną aplikacją ipla w wersji 3.0 to TV LED: LW650, LW570S, LW5500, LV570S, LV5500, LV375S oraz TV plazmowe: PZ950S, PZ750S, PZ570S.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)