iPhone znajdzie dla ciebie Guinnessa

iPhone znajdzie dla ciebie Guinnessa
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

18.09.2009 10:52, aktual.: 18.09.2009 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czasem po długim dniu w pracy trzeba wyskoczyć na piwo. Wiadomo, znaleźć pub z piwem to raczej nie problem. Co jeśli akurat mamy ochotę na Guinnessa? Teraz, to również nie będzie stwarzało większych trudności, ponieważ do tego też jest aplikacja. Guinness chcąc uczcić 250-tą rocznicę powstania stworzył dla iPhone’a aplikację Guinness Pub Finder. Według firmy aplikacja ma umożliwić “konsumentom w wieku pozwalającym na spożycie alkoholu w USA dołączenie do świętowania i ułatwić wznoszenie toastów z przyjaciółmi w przyszłości”

To oczywiście brzmi świetnie chyba, że dany użytkownik iPhone’a mieszka w Arizonie, Alasce, Arkansas, Georgii, Indianie, Kentucky, Montanie, Ohio, Pennsylvanii, Texasie, Zachodniej Virginii oraz na Hawajach. W tych bowiem regionach aplikacje tego typu są zabronione przez prawo.

Aplikacja oprócz funkcji znajdowania pubów gdzie serwowane jest irlandzkie czarne piwo, posiada również instrukcję jak idealnie nalać Guinnessa oraz informacje o odpowiedzialnym piciu alkoholu. Dodatkowo program zawiera animowane wygaszacze i zegar odliczający czas do dnia Artura (od Artura Guinnessa).

Aplikacja na razie dostępna jest tylko dla Stanów Zjednoczonych, w każdym razie dla większej ich części, ale my przynajmniej nie mamy tak rygorystycznego prawa. Takie ograniczenia mogłyby wywołać w Polsce ogólnokrajowe zamieszki.

Obraz
© (fot. iPhoneBlog.pl)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)