IOGear - bezprzewodowy hub USB

IOGear - bezprzewodowy hub USB

IOGear - bezprzewodowy hub USB
Źródło zdjęć: © Gizmodo
08.08.2011 15:22, aktualizacja: 08.08.2011 15:49

Bezprzewodowy hub USB IOGear rozwiąże problemy z nadmiarem gadżetów z portem USB. Wykorzystując sieć Wi-Fi, hub umożliwi dostęp do aż 4 urządzeń. IOGear jest kompatybilny z wieloma drukarkami, kamerami, skanerami i dyskami.

Na początku należy jednak wspomnieć o tym, że hub jako tako nie jest punktem dostępowym. Należy go podłączyć bezprzewodowo lub poprzez gniazdo ethernetowe do istniejącego routera. Dopiero wtedy hub będzie działać prawidłowo - mogą jednak wystąpić problemy, jak to zwykle bywa z dzieleniem się z zasobami poprzez sieci lokalne.

Obraz
© (fot. Gizmodo)

Hub posiada 4 wejścia USB 2.0 (3 z tyłu, jedno z przodu). Producent zapewnia, że urządzenie powinno działać z wieloma gadżetami USB. Do obsługi takiej ilości sprzętu potrzebne jest dodatkowe, dołączone oprogramowanie. Można także się połączyć z hubem korzystając z interfejsu w przeglądarce internetowej.

Za bezprzewodową łączność USB przyjdzie nam zapłacić 10. dolców. Tak przy okazji - pamiętacie, były kiedyś plany "bezprzewodowego USB". Co się z tym projektem stało - zadaję sobie zawsze to pytanie patrząc na plątaninę kabli pod biurkiem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)