Internetowy konkurs overclockingu rozpoczęty

Internetowy konkurs overclockingu rozpoczęty
Źródło zdjęć: © IDG.pl

01.10.2009 14:00, aktual.: 02.10.2009 10:13

Firma Gigabyte uruchomiła konkurs na podkręcanie kart graficznych "Beat Me If You Dare". Na uczestników czeka pula nagród o wartości 9 tys. dolarów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę Beat Me If You Dare i zarejestrować się. Uczestnicy konkursu mogą podkręcać karty dowolnego producenta, przy czym Gigabyte dokładnie precyzuje, z jakich chipsetów można korzystać.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Testy kart należy przeprowadzić z użyciem narzędzi 3DMark Vantage, CPU-Z oraz benchmarku w grze Resident Evil 5, a uzyskane wyniki przedstawić w formie zrzutów ekranu (plik w formacie .bmp). Dodatkowo należy załączyć odnośnik do wyników testów zweryfikowanych w serwisie Futuremark.

Każdy z uczestników może przesyłać wiele wyników testów, jednak tylko ostatni z wprowadzonych będzie brany pod uwagę. Publikowanie tego samego wyniku przez jednego użytkownika korzystającego z różnych kont jest zabronione i grozi wykluczeniem z zawodów.

Konkurs trwa od 1 października do 3. grudnia 2009 r. Będzie złożony z trzech etapów. Zwycięzca każdej rundy może liczyć na nagrodę 1,5 tys. USD, a zdobywcy 2. i 3. miejsca - na karty graficzne Gigabyte (odpowiednio: GeForce GTX 295/ GIGABYTE GV-N295-18I-B i GeForce GTX 285/ GIGABYTE GV-N285OC-2GI). Oprócz tego, uczestnik, który pobije rekord podkręcania ustanowiony przez zespół Gigabyte, może liczyć na podwojenie wysokości nagrody.
Wśród osób zarejestrowanych na stronie konkursowej zostanie także rozlosowana nagroda dodatkowa - profesjonalna mysz do gier GIGABYTE GM-M8000.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)