InternetDSL - w końcu większy upload?

InternetDSL - w końcu większy upload?

20.08.2007 15:11, aktual.: 20.08.2007 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka miesięcy temu Telekomunikacja Polska rozsyłała pisma dla abonentów usługi InternetDSL, którym to informowała o planowanym zwiększeniu prędkości w stronę od abonenta dla opcji 1, 2, 4 i 8 Mb/s. Pomału zaczyna to wchodzić w życie.

Rozsyłane pismo mówiło zwiększeniu prędkości z 512 kb/s (dla opcji 4 Mb/s) i 600 kb/s (dla opcji 8 Mb/s) do 800 kb/s oraz do 512 kb/s dla opcji 1 i 2 Mb/s. Nie została podana żadna konkretna data, ale na infolinii można się było dowiedzieć, że ta zmiana planowana jest na III kwartał tego roku.

Ostatnimi czasy abonenci, którzy przedłużali umowę w tym miesiącu, piszą o tym, że mają już zwiększone prędkości, publikując stosowne zrzuty ekranu. Próbowaliśmy oficjalnie wyjaśnić tę sprawę, ale niestety konsultanci nie byli wstanie podzielić się z nami żadnymi szczegółami na ten temat.

Z nieoficjalnych informacji, jakie udało nam się uzyskać, wynika, że TP oferuje już podczas przedłużenia umowy 800 kb/s dla opcji 4 i 8 Mb/s, a oficjalnie dla wszystkich oferta ma wejść w życie w nowej promocji jesiennej. Jednak na jakiej zasadzie się to będzie odbywało i dokładnie kiedy, tego nikt nie wie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)