Internet z gniazdka: Powerline ZyXEL PLA4201

Internet z gniazdka: Powerline ZyXEL PLA4201

Internet z gniazdka: Powerline ZyXEL PLA4201
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
31.08.2012 12:03, aktualizacja: 31.08.2012 12:32

We wrześniu na polskim rynku pojawi się ZyXEL PLA4201 - nowy kompaktowy adapter Ethernet Powerline.

Mini adapter został zaprojektowany do bardzo szybkiego przesyłania danych w technologii IEEE190. 500 Mbps. Posiada o 60 proc. większą wydajność przesyłania multimedialnych strumieni HD, niż urządzenia pracujące w technologii HomePlug AV 200 Mbps. Powerline. Model ZyXEL PLA4201 wyróżnia się stabilnością przesyłania wielu strumieni jednocześnie - podczas grania online, odtwarzania multimediów czy przeglądania internetu.

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających ZyXEL PLA420. jest jego niewielki rozmiar. Dzięki temu urządzenie nie tylko łatwiej się instaluje i nie blokuje sąsiednich gniazdek, ale również sprawdza się w trudno dostępnych miejscach.

Adaptery Powerline stanowią idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie z różnych przyczyn nie jest możliwe utworzenie niezbędnego okablowania. Urządzenia umożliwiają uzyskanie połączenia z internetem przy wykorzystaniu istniejącej sieci elektrycznej. W prosty sposób, poprzez podłączenie produktu Powerline do dowolnego gniazdka elektrycznego, sieć elektryczna staje się nośnikiem domowej sieci WiFi z dostępem do internetu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)