Inteligentny piekarnik June Oven z procesorem Nvidia Tegra K1

Inteligentny piekarnik June Oven z procesorem Nvidia Tegra K111.06.2015 11:01
Inteligentny piekarnik June Oven z procesorem Nvidia Tegra K1
Źródło zdjęć: © slashgear.com

Mobilne procesory już nie tylko pojawiają w smartfonach, telewizorach, coraz częściej możemy je również spotkać u urządzeniach AGD. Jednym z takich urządzeń jest piekarnik June Oven.

Piekarnik nie zajmuje dużo miejsca, jego rozmiary są zbliżone do standardowej kuchenki mikrofalowej. Pojemność June Oven wynosi 2. litrów, co pozwala upiec niewielkiego kurczaka czy też podgrzać obiad. Nie jest to jednak zwykłe urządzenie. Piekarnik został wyposażony w bardzo zaawansowaną technologię, pełną algorytmów, czujników, które pozwalają przygotować właściwie posiłek.
Sercem urządzenia jest procesor Nvidia Tegra K1. Piekarnik można obsługiwać za pośrednictwem smartfona lub 5 calowego wyświetlacza dotykowego wbudowanego w jego obudowę.

288761105529190547
Źródło zdjęć: © (fot. slashgear.com)

Jednak głównym elementem piekarnika jest kamera Full HD, która umie identyfikować 1. różnych rodzajów posiłków. Można również na żywo oglądać obraz z wnętrza piekarnika za pomocą smartfona, gdyż June Oven dysponuje również modułem bezprzewodowej łączności. Ponadto można zaprogramować, aby przesyłał na telefon powiadomienia gdy proces pieczenia posiłku zakończy się.
Niestety, piekarnik June Oven nie należy do najtańszych. W ofercie przedsprzedażowej można go kupić za 149. dolarów.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)