Inteligentna szczoteczka do zębów Beam Brush

Inteligentna szczoteczka do zębów Beam Brush

Inteligentna szczoteczka do zębów Beam Brush
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.05.2012 11:30

Beam Brush przypilnuje, abyś dokładnie i wystarczająco długo mył swoje zęby i przypomni ci o tym, łącząc się ze smartfonem.

Jeśli wydaje ci się, że wystarczy dobra pasta i kilka ruchów szczoteczką do zębów, aby zapewnić ci świeży oddech i piękny uśmiech, to jesteś w błędzie. Lepiej nauczyć się poprawnie myć zęby, zanim straci się kilka z nich lub majątek u dentysty. Szczotkowanie zębów to czynność bardziej skomplikowana niż większości z nas się wydaje –. trzeba to robić odpowiednio długo i we właściwy sposób. Nie wiesz jak? Spytaj swojego stomatologa albo kup szczoteczkę Beam Brush, która nie tylko cię „nauczy” higieny jamy ustnej, ale także przypilnuje, żebyś właściwie wykonał jej zalecenia.

Jak to działa? Szczoteczka co prawda nie ma wmontowanej kamery ani nie potrafi mówić, ale za to posiada łączność Bluetooth, dzięki czemu może połączyć się z twoim smartfonem. Jeśli wcześniej wgramy tu specjalną aplikację –. jest ona dostępna zarówno do smartfonów z systemem Android, jak i IOS – to dostaniemy informację zwrotną, ile czasu myliśmy zęby i czy oby nie za krótko. Nie każdy wie, że długość jednorazowego mycia zębów nie może wynosić mniej niż dwie minuty.

Firma, w której powstał ten gadżet, Beam Technologies, nie zamierza poprzestać nad sprzedażą tylko tej szczoteczki, lecz intensywnie pracuje nad unowocześnieniem swojego produktu. Ulepszona szczoteczka oprócz czasu mycia zębów ma także oceniać naszą technikę i w razie potrzeby wysyłać wiadomości o naszych poczynaniach dentyście, u którego się leczymy –. a więc nic się dzięki temu przed lekarzem nie ukryje.

Beam Brush dzięki połączeniu ze smartfonem umili nam mycie zębów, odtwarzając ulubione piosenki z telefonu. Może dzięki temu będziemy także myć zęby dłużej i dokładniej? Dla dorosłych inteligentna szczoteczka jest ciekawym gadżetem, natomiast świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci, które, jak wiadomo, myć zębów nie znoszą. Dzięki Beam Brush rodzice mogą kontrolować poczynania swoich pociech z daleka, bez potrzeby stania przy umywalce ze stoperem. Dziecko zaś gadżet ten może zachęcić do częstszego mycia zębów.

Beam Brush jest zasilana jedną baterią AA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)