Trwa ładowanie...
d77akc7

Instagram zmienia sposób działania

Instagram eksperymentuje z nowymi sposobami zbliżania ludzi. Popularny serwis społecznościowy pozwoli teraz śledzić wszystkie ulubione #hashtagi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sposób działania Instagrama zmieni się diametralnie
Sposób działania Instagrama zmieni się diametralnie (Instagram.com)
d77akc7

Zamiast przeszukiwania licznych hashtagów, aby znaleźć zdjęcia o interesującej nas zawartości, Instagram przyszykował nam ich obserwowanie. W ten sposób podczas eksploracji najnowszych postów, będą wyświetlać się zdjęcia z obserwowanych przez nas hasztagow.

Nowa funkcja ma na celu integrowanie osób o podobnych zainteresowaniach. Pozwoli też na obserwowanie różnych subkultur, kryjących się za poszczególnymi hashtagami.

Zobacz Także: Czy wiesz, jak jeździć "automatem"? Wielu kierowców popełnia podstawowe błędy

d77akc7

Aby śledzić hashtag, wystarczy wejść na jego stronę i kliknąć przycisk "obserwuj". Nie tylko na tablicy, ale również w sekcji Stories będą wyświetlać się wartości związane z hashtagiem. Tak samo, jak w kwestii obserwowanych użytkowników, nasi znajomi mogą zobaczyć, które hashtagi dodaliśmy do tej grupy.

Zobacz Także: Nowe obowiązkowe wyposażenie samochodów. Zmiana prawa już od przyszłego roku

Dlaczego twierdzimy, że zmienia się sposób użytkowania? Przestaje mieć znaczenie, kto wrzuca post, a zaczyna liczyć się kategoria do jakiej należy. To zbliża działanie serwisu do innych, podobnych stron, takich jak Tumblr czy Pinterest. Zasięg osób, które zobaczą przesyłane przez użytkowników zdjęcia, zdecydowanie się zwiększy.

d77akc7

Podziel się opinią

Share

d77akc7

d77akc7
Więcej tematów