Inspiro EOY5851AOX - inteligentny piekarnik Electrolux

Inspiro EOY5851AOX - inteligentny piekarnik Electrolux

Inspiro EOY5851AOX - inteligentny piekarnik Electrolux
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.11.2012 15:49

Piekarnik Electrolux Inspiro (EOY5851AOX) ma nie tylko ułatwiającą czyszczenie funkcję pyrolizy, ale też automatycznie wybiera odpowiednie ustawienia dla każdej potrawy.

Dzięki elektronicznemu interfejsowi z tekstowo-graficznym menu wystarczy wybrać, co chcemy upiec, a piekarnik automatycznie wybierze odpowiednie ustawienia - automatycznie oceni ilość produktów i zaprogramuje czas, temperaturę i tryb pieczenia. Wybrane ustawienia i czas do końca pracy podawane będą na dużym wyświetlaczu LCD. W pamięci urządzenia zapisano szeroki zbiór przepisów.

Ten piekarnik zużywa o 20. mniej energii niż urządzenia klasy A. Jest tak, ponieważ jego wnęka jest dobrze izolowana, a w drzwiach umieszczono wielowarstwową szybę z powłoką odbijającą ciepło, co dodatkowo zapobiega jego uciekaniu.

Piekarnik korzysta z funkcji pyrolizy. Jest to program, który rozgrzewa piekarnik do bardzo wysokiej temperatury, ok. 500°C, w której tłuszcz i inne zanieczyszczenia, w trakcie 2 godzinnego procesu, zamieniają się w popiół. Po zakończeniu pyrolizy i ostudzeniu piekarnika wystarczy przetrzeć wnętrze szmatką i usunąć popiół.

Dane techniczne:
Wysokość w zabudowie [mm] 590
Szerokość w zabudowie [mm] 560
Głębokość w zabudowie [mm] 550
Wysokość [mm] 594
Szerokość [mm] 594
Głębokość [mm] 567
Pojemność użyteczna - górny piekarnik [l] 74
Całkowity pobór mocy [W/Wh] 3680
Napięcie [V] 220-240

Cena – około 3000 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)