InPost: nie działa infolinia telefoniczna. Trwają prace techniczne

InPost: nie działa infolinia telefoniczna. Trwają prace techniczne

Trwają prace techniczne w InPost
Trwają prace techniczne w InPost
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
Oskar Ziomek
07.11.2020 08:53, aktualizacja: 02.03.2022 07:19

Firma InPost przeprowadza prace optymalizacyjne systemu infolinii telefonicznej, przez co w weekend (7 i 8 listopada) będzie ona chwilowo niedostępna.

Klienci InPostu, którzy chcą sprawdzić status swoich przesyłek lub otrzymać dodatkowe informacje o usługach, muszą skorzystać z innych metod komunikacji. InPost przeprowadza prace optymalizacyjne systemu infolinii telefonicznej, przez co w weekend (7 i 8 listopada) nie będzie ona dostępna.

Jak czytamy w krótkiej informacji na oficjalnym blogu InPost, po optymalizacji system infolinii ma dać pracownikom szansę jeszcze lepszego świadczenia swoich usług. Firma zapewnia, że niedostępność infolinii telefonicznej to jedyna niedogodność w czasie weekendu. Paczki można nadal bez problemów nadawać i odbierać z Paczkomatów.

Zobacz też:

InPost dopowiada, że niedostępna infolinia nie przekreśla szansy na uzyskanie dodatkowych informacji. Do sprawdzania statusu przesyłek polecana jest między innymi aplikacja na smartfony InPost Mobile (można ją pobrać z katalogu dobrychprogramów), która szczególnie w dobie pandemii koronawirusa ma też inną zaletę – pozwala zdalnie otwierać Paczkomat, bez konieczności dotykania ekranu maszyny.

Alternatywne metody sprawdzania statusu paczek to wizyta na stronie internetowej InPostu, bądź pytanie do chatbota w Facebook Messengerze lub Asystenta Google. Do kontaktu z pracownikami polecany jest natomiast formularz.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)