Infobot przejęty przez GG Network

Infobot przejęty przez GG Network

24.03.2009 16:00, aktual.: 24.03.2009 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy popularnego bota informacyjnego o nazwie Infobot dołączyli do spółki GG Network. Pod skrzydłami nowego pracodawcy będą tworzyli nowe funkcje zapewniające szybki dostęp do użytecznych informacji za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu.

Infobot to popularny bot informacyjny, dzięki któremu za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu można szybko uzyskać dostęp do użytecznych informacji, takich jak hasła z Wikipedii, kursy walut, wyniki losowań Lotto, prognoza pogody czy też do słowników językowych. Wystarczy dodać do listy kontaktów stosowny numer i przesłać polecenia w treści wiadomości.

Prezentowane rozwiązanie okazało się atrakcyjne dla blisko 1,5 miliona osób. Fakt ten został doceniony również przez firmę GG Network. Twórcy Infobota poinformowali dzisiaj, że dołączyli do producenta Gadu-Gadu i pod skrzydłami nowego pracodawcy będą tworzyli nowe funkcje dostępne za pośrednictwem najpopularniejszego polskiego komunikatora. Warto dodać, że z Infobota mogą korzystać także użytkownicy Mobilnego Gadu-Gadu, jak i WebGadu.

Szczegółowe informacje na temat Infobota i oferowanych przez niego funkcji są dostępne na oficjalnej stronie tego projektu - http://www.infobot.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)