INEA zdobywa rynek B2B

INEA zdobywa rynek B2B

INEA zdobywa rynek B2B
Źródło zdjęć: © INEA
01.09.2009 07:06, aktualizacja: 01.09.2009 10:43

INEA funkcjonuje na rynku B2B od początku swojej działalności, jednak do tej pory koncentrowała się na dostarczaniu usług klientom indywidualnym. Obecnie klienci biznesowi mogą liczyć na obsługę specjalnie przeszkolonej kadry i nową ofertę telekomunikacyjną.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw (z segmentu SOHO i SME) oferta zawiera szerokopasmowy dostęp do Internetu ze zmiennym i stałym IP oraz usługi telefoniczne. Dużym firmom INEA oferuje wysokiej wydajności łącza światłowodowe o praktycznie dowolnych przepustowościach i cyfrowe linie telefoniczne.

Do obsługi Klientów biznesowych został powołany w INEA odrębny zespół. W jego skład wchodzą specjaliści z zakresu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych związanych z Internetem, telefonią oraz transmisją danych. Nad niezawodnością świadczenia usług czuwa Centrum Nadzoru Sieci, które monitoruje sieć telekomunikacyjną INEA 24 h/dobę.

Od 1. września klienci zainteresowani ofertą biznesową będą mogli znaleźć standardową ofertę na usługi internetowe i telefoniczne na stronie www.inea.pl/biznes target=_new i w Biurach Obsługi Abonenta INEA.

INEA jest największym regionalnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Obecnie posiada 132 tys. abonentów. Wśród nich znajduje się 63 tys. odbiorców usługi internetowej oraz ponad 16 tys. abonentów usług telefonicznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)