Imperatory WP - ogłoszenie wyników

Imperatory WP 2021
Imperatory WP 2021
Źródło zdjęć: © WP
Łukasz Michalik

09.02.2022 00:35, aktual.: 09.02.2022 07:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już dziś wieczorem poznamy zwycięzców dorocznego święta technologii – Imperatorów WP. Dzięki czytelnikom i widzom, którzy oddali swój głos w naszym plebiscycie, wyłoniliśmy najlepsze produkty, marki i usługi w 12 kategoriach.

Technologiczny świat wstrzyma dziś oddech. 9 lutego 2022 roku, o 20, na stronie głównej Wirtualnej Polski i na naszym profilu na Facebooku rozpoczniemy transmisję z rozdania Imperatorów WP.

To wyróżnienia o wyjątkowej wartości. O ich przyznaniu decyduje nie zamknięte jury, ale nasi widzowie i czytelnicy - cała społeczność użytkowników i entuzjastów nowych technologii. Wszyscy zainteresowani mogli do 6 stycznia oddać swój głos, jednocześnie dając sobie szansę na wygranie 5 tys. zł.

Aktualna formuła Imperatorów WP jest odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość: nie tylko oddaliśmy w wasze ręce możliwość wyboru, ale dopracowaliśmy listę kategorii tak, aby jak najlepiej odzwierciedlała bieżące trendy, potrzeby i zainteresowania użytkowników.

Imperatory WP zostaną przyznane w 12 kategoriach, wśród których znalazło się miejsce na nowości: Ekoprodukt Roku i Program Roku.

Kto zdołał zdobyć wasze serca i głosy? Przekonamy się o tym już za kilkanaście godzin. Zapraszamy na stronę główną Wirtualnej Polski i na nasz profil na Facebooku. Ruszamy punktualnie o 20:00!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)