Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!

Imperatory WP 2021 koncentrują się wokół codzienności i ekologii.
Imperatory WP 2021 koncentrują się wokół codzienności i ekologii.
Źródło zdjęć: © WP Tech
Marcin Watemborski

22.12.2021 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Imperatory WP to święto całej branży technologicznej. Początkowo koncentrowaliśmy się na rozrywce elektronicznej, jednak trzeba iść z duchem czasu. Nowa odsłona Imperatorów WP podkreśla wielkie znaczenie nowych technologii w codzienności.

Teraz to nie jury, a wy wybieracie laureatów każdej z 12 przygotowanych przez nas kategorii. Są one filarem życia wielu ludzi – nie tylko informatyków czy zapalonych gamerów, ale właściwie każdego z nas, kto ma choćby smartfon w kieszeni. Zapraszamy do głosowania, niech doroczne igrzyska technologiczne się rozpoczną!

Na co dzień o tym nie myślimy, ale nowe technologie są częścią naszego życia. Często nie wyobrażamy sobie dnia bez smartfona czy laptopa. Każde urządzenie – to mobilne oraz stacjonarne – jest współcześnie nieodłącznym elementem nie tylko pracy, ale I rozrywki. Kto nie lubi po ciężkim dniu usiąść wygodnie, odpalić swojej konsoli I pograć ze znajomymi? A może nowy serial na ulubionej platformie streamingowej?

Co robicie, gdy nie możecie znaleźć odpowiedzi na nurtujące was pytanie? Zapewne wpisujecie hasło w przeglądarce na smartfonie. Pamiętacie jeszcze czasy, gdy człowiek nie miał całego świata pod ręką? My też nie. Ze zdjęciami jest tak samo! Przecież najlepszy aparat to ten, który mamy w kieszeni. Przydałby się jeszcze program, by obrobić fotki, a później wrzucić wszystko do chmury.

To tylko część zagadnień, które poruszają Imperatory WP. Sami widzicie – technologia otacza nas z każdej strony. Tego pociągu nie da się już zatrzymać, więc wraz z wami postanowiliśmy docenić dobrodziejstwa współczesnego świata – bez względu na to, czy wyszły od inżynierów z Cupertino, czy powstały w Państwie Środka.

Tegoroczna edycja Imperatorów WP to również zmiany. Zamiast wybierać Gadżet Roku lub Akcesorium Gamingowe Roku, postawiliśmy na ekologię, podobnie jak wiele firm, które stawiają na zmniejszenie śladu węglowego i produkowanie technologii przyjaznej środowisku. Ekoprodukt Roku to nowa kategoria, która ma szczególne miejsce w naszym sercu. Drugą zmianą jest wybór Programu Roku, w końcu nie na darmo w naszym portfolio znajdują się dobreprogramy.pl, a wraz z nimi cała redakcja ekspertów.

Każda z kategorii jest związana z naszymi serwisami, a są to:

Jeśli weźmiecie udział w głosowaniu, podacie dane kontaktowe i odpowiecie na jedno pytanie, będziecie mieli szansę wygrać niemałą nagrodę. Na wybranego przez redakcję zwycięzcę czeka 5 tys. złotych. Głosy można oddawać do 6 stycznia 2022 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)