iKettle - czajnik z Wi-Fi dla leniwych

iKettle - czajnik z Wi‑Fi dla leniwych

iKettle - czajnik z Wi-Fi dla leniwych
Źródło zdjęć: © www.nowinki.net
15.10.2013 10:43

iKettle to pierwszy na świecie czajnik Wi-Fi. Pozwala zagotować wodę z pomocą smartfona bez konieczności wchodzenia do kuchni.

Ma różne programy (wśród nich jest nawet tryb budzenia), można ustawić w nim oczekiwaną temperaturę wody (np. odpowiednią do zaparzenia zielonej herbaty)
, a także utrzymać już zagotowaną wodę w tej samej temperaturze do czasu, aż będziesz gotowy jej użyć. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i wyglądem dorównuje innym, eleganckim czajnikom.

Może to wygląda jak kolejne rozwiązanie dla leniwych, ale patrząc na to z drugiej strony, także ci wiecznie zajęci są w stanie zaprzyjaźnić się z czajnikiem, dzięki "oddelegowaniu" mu tego (jakże istotnego w pracy biurowej!) zadania.

Niezależnie od tego, czy nie chcesz niepotrzebnie podnosić się z łóżka, zmęczony po całym dniu pracy stajesz w drzwiach, czy jesteś tak czymś zajęty, że nie możesz zmarnować nawet chwili - iKettle sprawi, że będzie czekać na ciebie gorąca woda, z którą możesz zrobić co chcesz. Bądźmy szczerzy: co w takich warunkach mogłoby być lepszego? Chyba jedynie sterowany smartfonem ekspres do kawy. Jest tylko jeden problem. Woda do czajnika sama się nie naleje.

Obraz
© (fot. www.nowinki.net)

Źródło: iKettle

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.nowinki.net

Źródło artykułu:nowinki.net
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)