IFA 2013: Samsung Motion Sync SC20F70 o dużej mocy ssania

IFA 2013: Samsung Motion Sync SC20F70 o dużej mocy ssania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.09.2013 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Samsung Electronics na targach IFA pokazała wprowadzany właśnie do sprzedaży w Europie odkurzacz Motion Sync SC20F70. Model ten cechuje nowoczesne wzornictwo i moc niespotykaną dotychczas w domowych urządzeniach czyszczących marki Samsung.

Model SC20F7. korzysta z rozwiązania Motion Sync Design, które zwiększa stabilność urządzenia. Natomiast technologia CycloneForce Multi pozwala uzyskać dużą siłę ssącą dla maksymalnie skutecznego odkurzania.

Za sprawą systemu Motion Sync Design obudowa odkurzacza obraca się niezależnie od kół, zwiększając stabilność przy nagłych skrętach. Odkurzacz Samsung Motion Sync wykorzystuje swój środek ciężkości dla zwiększenia zwrotności. Wyprofilowane koła są ustawione ukośnie i lekko odchylone od obudowy, obracają się łatwo i równomiernie zarówno na powierzchni pokrytej wykładziną jak też na podłodze wykonanej z drewna lub laminatu. Specjalna konstrukcja kół umożliwiać ma płynny ruch po różnych powierzchniach, na przykład dywanie a nawet przy pokonywaniu progów.

Zastosowana w odkurzaczu Samsung Motion Sync technologia CycloneForce Multi wykorzystuje specjalny wewnętrzny pojemnik podzielony na czternaście komór wytwarzających cykloniczny ruch powietrza. Duża siła odśrodkowa powoduje oddzielenie cząstek kurzu i brudu od powietrza, zapobiegając ich uwolnieniu na zewnątrz urządzenia. To rozwiązanie przeciwdziałać ma zapychaniu filtra i pozwala na dłużej zachować dużą moc ssania.

Większość odkurzaczy bezworkowych wyposażona jest w przeplatany filtr piankowy, natomiast Samsung Motion Sync posiada prosty filtr z pianki przypominającej gąbkę, który jest łatwiejszy do umycia i oczyszczenia. Rączka z wbudowanym zdalnym sterowaniem pozwala włączyć i wyłączyć odkurzacz, a także ustawić optymalną siłę ssania. Czujnik kurzu sygnalizuje za pomocą czerwonej kontrolki mocno zakurzoną powierzchnię. Po jej całkowitym oczyszczeniu światło zmienia kolor na zielony, a użytkownik może przejść do odkurzania innego miejsca.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)