IFA 2012: Miele prezentuje nowy sprzęt AGD

IFA 2012: Miele prezentuje nowy sprzęt AGD

IFA 2012: Miele prezentuje nowy sprzęt AGD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.09.2012 16:10

Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie firma Miele wystawiła stoisko o powierzchni 3000 m2. Firma Miele gościła na IFA już po raz piąty.

Głównym punktem pokazu była suszarka wyposażona w zapachowe wkłady. Podczas IFA 201. urządzenie miało swoją światową premierę, a w Polsce dostępne będzie jesienią tego roku. Zwiedzający mogli zobaczyć także inne urządzenia Miele, które albo już są, albo w najbliższych miesiącach znajdą się w ofercie firmy: nowy model chłodziarki na wino, płyty indukcyjne z systemem PowerFlex, ekspres do kawy w specjalnej wersji kolorystycznej oraz odkurzacz UniQ.

Zwiedzający mogli również odwiedzić pasaż Walk of Taste - na specjalnie zaaranżowanych stacjach prezentowano potrawy nawiązujące charakterem do Powietrza, Ziemi, Ognia i Wody. Dla przykładu "Ziemia" serwowała warzywa z urządzenia do gotowania na parze, a "Powietrze" chleb z piekarnika z funkcją uderzenia pary. Firma Miele przygotowała też pokaz mody oraz "Miele Cafe" - kawiarnia, która wieczorami zmieniała się w "chill-outowy" klub z muzyką na żywo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)