IFA 2012: HUAWEI pokazuje interfejs Emotion UI dla Androida

IFA 2012: HUAWEI pokazuje interfejs Emotion UI dla Androida
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.08.2012 16:46, aktual.: 31.08.2012 08:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas trwających właśnie targów IFA 2012, HUAWEI zaprezentował Emotion UI - nowy interfejs dla urządzeń z systemem Android. Zgodnie z przyjętą przez producenta filozofią zorientowania na potrzeby użytkownika “Design with Empathy”, interfejs Emotion UI został stworzony na podstawie badania, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze swoich smartfonów i jakie mają oczekiwania odnośnie ich obsługi.

Prezentacja Emotion UI na targach IFA 201. daje przedsmak tego, co otrzymają użytkownicy w postaci gotowego produktu. Emotion UI ma oferować większy komfort użytkowania i znacznie prostszą, intuicyjną obsługę urządzenia. Użytkownicy mogą dostosować organizację i funkcje ekranu startowego do własnych potrzeb, uproszczone jest również operowanie folderami oraz zarządzanie aplikacjami. Funkcja „Me Widget” pozwala łączyć wszystkie potrzebne funkcje i informacje w pojedynczym, spersonalizowanym widgecie, natomiast samouczek „Smart Tutorial” to narzędzie wsparcia przeznaczone dla początkujących użytkowników.

Po zakończeniu targów IFA, Emotion UI wejdzie w kolejną fazę prac, w której decydujące znaczenie będą miały potrzeby konsumentów. Od 3. sierpnia 2012 HUAWEI będzie zbierać uwagi od użytkowników, które zostaną wykorzystane podczas dalszego projektowania i rozwoju interfejsu. Anglojęzyczna wersja interfejsu dostępna będzie w czwartym kwartale 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także