IFA 2012: Haier rozszerza gamę urządzeń do prania

IFA 2012: Haier rozszerza gamę urządzeń do prania

IFA 2012: Haier rozszerza gamę urządzeń do prania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.09.2012 13:13

Europejskie Centrum Badań i Rozwoju Haier poświęcone branży AGD powstało w 2011 roku i przyczyniło się do roszerzenia gamy urządzeń do prania Haier. Marka prezentuje nowe modele i przy okazji targów IFA 2012 wypuszcza na rynek pierwszą suszarkę z technologią „pompa ciepła”.

Seria 26

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Premierowy model klasy energetycznej A+++ -30%. Seria 26 posiada technologię 4SD:

  1. Smart Drive Motor - silnik przymocowany bezpośrednio do bębna
  2. Smart Dosing - automatyczne dozowanie detergentu i produktu do zmiękczania, w zależności od załadowania pralki i rodzaju prania,
  3. Smart Detecting - automatyczne wykrywanie twardości wody wspomagające Smart dosing,
  4. Smart Dual Spray - aktywuje się po każdym płukaniu w celu usunięcia pozostałości detergentu i włókien na uszczelce drzwiczek. Seria 2. jest wyposażona w bęben o pojemności 8kg, wiruje z prędkością 1600 obrotów na minutę oraz posiada 16 programów oraz opcje prania.

Seria 79

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Seria w której skład wchodzą pralka oraz suszarka. Seria 7. posiada podstawowe technologie stosowane przez markę i niższą cenę.

Klasa energetyczna dochodzi do A+++, w zależności od modelu pralki. Posiada ładowność od 6 do 8 kg, prędkość wirowania 100. do 1400 obrotów na minutę, posiada również opcję Express 15’ - cykl prania, który pozwala wyprać niewielkie ilości lekko zabrudzonych czy wełnianych ubrań w 15 minut. Program Woolmark jest przeznaczony do najdelikatniejsze materiały. W urządzeniach zastosowano system ABT.

Suszarka do ubrań serii 7. proponuje 12 programów i opcji. Ta suszarka kondensacyjna może być instalowana w dowolnym miejscu. Posiada klasę energetyczną B.

Seria 82

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W skład serii 8. wchodzi pralka, suszarka oraz pralko-suszarka. Pojemność od 6 do 9 kg i prędkość wirowania 1000 do 1400 obrotów to główna charakterystyka pralek serii 82. Seria posiada 12 programów, wśród nich te bardzo specyficzne (babycare, jeans), oraz opcje takie jak "Speed-up", która ma pozwalać na zminimalizowanie zużycia energii nawet o 30%, w zależności od rodzaju pranych tkanin. Seria 82 posiada, w tej samej estetyce, suszarkę z pompą ciepła o klasie A o ładowności 7 i 8 kg. System antybakteryjny jest umiejscowiony w zbiorniku na wodę, filtrze i uszczelce drzwiczek.

2 modele pralko-suszarek (7 lub 8 kg) zostaną wyposażone w opcję, która automatycznie uruchamia suszenie natychmiast po praniu lub uchwyt umożliwiający suszenie butów sportowych z materiału.

Seria 86

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Seria 8. jest wizytówką marki. Wypuszczona na rynek w 2011 roku, jest wyposażona w klasy wydajności (energia/pranie/wirowanie) A+++/A/B, jej wydajność energetyczna ma zapewniać zużycie elektryczne 186kWh/rok. Ładowność pralki to 6 do 8 kg.

Haier wyposażył wszystkie modele pralek serii 8. w silnik indukcyjny. Ekran LED pozwala na łatwy dostęp do 12 programów. Funkcja Memo umożliwia stworzyć i zapamiętać własny program, bez potrzeby wprowadzania ustawień za każdym razem.

We wszystkich urządzeniach do prania Haier stosuje system antybakteryjny ABT, który zapobiega rozwijaniu się bakterii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)