iDoorCam - dzwonek do drzwi z kamerą

iDoorCam - dzwonek do drzwi z kamerą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.09.2013 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To urządzenie pozwoli zdalnie sprawdzić kto dzwoni do twoich drzwi - a dzięki możliwości podłączenia do domowej sieci Wi-Fi prześle zdjęcia tej osoby na twój smartfon, nawet kiedy nie ma cię w domu.

iDoorCam umieszcza się w miejscu standardowego dzwonka i łączy z domową siecią Wi-Fi. Kiedy gość naciska przycisk dzwonka, urządzenie przesyła powiadomienie na smartfon lub tablet właściciela. Z tego miejsca ma on możliwość zignorowania lub odebrania połączenia - jeśli zdecyduje się na to drugie, będzie w stanie zobaczyć, usłyszeć oraz porozmawiać z osobą stojącą pod drzwiami.

Co ciekawe, iDoorCam ma możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazu i dźwięku dzięki połączeniu przez Wi-Fi lub sieć komórkową. Dzięki temu rozwiązaniu możemy sprawdzić, kto chce nas odwiedzić i porozmawiać z niedoszłym gościem, nawet kiedy nie ma nas w domu.

Dzięki odpowiedniej aplikacji, iDoorCam można połączyć z wieloma urządzeniami przenośnymi, tak więc dostęp do zdalnej obsługi dzwonka może mieć każdy domownik. Zastosowana w urządzeniu kamera pozwala na rejestrowanie obrazu także w podczerwieni oraz w trybie nocnym, dzięki czemu zauważymy rozmówce także w słabych warunkach oświetleniowych.

iDoorCam wejdzie do sprzedaży pod koniec roku, a sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosić będzie 165 dolarów - czyli około 530 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)