iCoyote na urządzeniach Prestigio

iCoyote na urządzeniach Prestigio
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.04.2014 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy smartfonów oraz tabletów Prestigio mogą już korzystać z bezpłatnej aplikacji iCoyote, dzięki któremu uzyskuje się dostęp do informacji o ruchu drogowym i utrudnieniach aktualizowanych w czasie rzeczywistym.

iCoyote został preinstalowany w chmurze Prestigio, a więc dostępny jest dla blisko 30. tys. klientów posiadających sprzęt tej marki. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne: wymaga jedynie połączenia smartfonu lub tabletu z internetem i zarejestrowania się poprzez stworzenie indywidualnego konta użytkownika.

iCoyote ostrzega przed takimi zdarzeniami jak: radary, kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, odcinkowe i na czerwonym świetle, patrole nieoznakowane, wypadki, korki, zwężenia, złe warunki i uszkodzona nawierzchnia. Zgłaszanie „suszarki”. odbywa się tylko jednym kliknięciem, a pozostałych zdarzeń dwoma.

Na mapie wyświetlany jest zasięg danego zdarzenia: np. fotoradaru. Kierowca śledząc swoją pozycję na mapie, może łatwo sprawdzić, czy znajduje się już w strefie występowania ostrzeżenia. iCoyote informuje również, ilu użytkowników potwierdziło dane zdarzenie, a także ile czasu upłynęło od ostatniego potwierdzenia.

Wszystkie informacje, które otrzymuje kierowca, są weryfikowane. Użytkownik może każde zgłoszenie potwierdzić lub odwołać w przypadku, gdy jest nieaktualne, lub omyłkowo wskazane. Baza zdarzeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym. Kierowca cały czas widzi ilu użytkowników systemu jest wokół niego (w mieście) lub przed nim na trasie.

Z punktu widzenia użytkownika, spore znaczenie ma brak reklam, które mogłyby przysłonić widok mapy czy menu.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Facebook poszuka ci znajomych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)