Ice Grill - grill z lodówką

Ice Grill - grill z lodówką

Ice Grill - grill z lodówką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.09.2013 09:26
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Potrawy z grilla powinny być gorące, w przeciwieństwie do serwowanych w ich towarzystwie napojów. W ciepłe dni, w jakie najczęściej urządzamy pikniki, utrzymanie niskiej temperatury napojów nie jest wcale łatwym zadaniem.

Ice Grill to urządzenie, w którym jest niemal wszystko, czego potrzeba, aby urządzić udane przyjęcie na świeżym powietrzu. Nie trzeba zabierać oddzielnie grilla, lodówki ani stolika do przygotowywania potraw - wszystko jest na miejscu. Pod dużym rusztem znajduje się lodówka o pojemności 37 litrów, w której można schłodzić napoje lub przechowywać przygotowane do położenia na grillu mięso. Lodówka chłodzi za pomocą lodowych wkładów lub kostek lodu.

Ten gazowy grill został wyposażony także w zapalarkę oraz otwieracz do butelek - przydatne rzeczy, o których jednak łatwo zapomnieć, pakując rzeczy na piknik. Dzięki wskaźnikowi temperatury dowiemy się, czy ruszt jest gotowy do upieczenia mięsa, a po wyłączeniu urządzenia - czy jest na tyle chłodny, by bezpiecznie je wyczyścić i złożyć (producent zapewnia, że grill jest zimny po 10 minutach od wyłączenia).

Cena: 1800 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)